У півтора разу може зрости в Черкасах плата за домофон

Гола «наречена»
Черкасами блукають «голі наречені». Про таку дивину пише газета «Прес – Центр». Минулої суботи в Черкасах біля головного РАЦСу міста наречені були не лише у весільних сукнях. Із дверей Палацу одруження вийшла молода дівчина у «костюмі Єви» і пройшлася вулицею аж до найближчої піцерії. Свідки події висувають чимало гіпотез такої нестандартної поведінки дівчини: нібито сміливиця програла парі чи помстилася своєму колишньому, який у цей час одружувався.

Витівки Феміди
Суддя випустив на волю затяту шахрайку. Про таку прикрість пише газета «Вечірні Черкаси». 28 тисяч гривень украла одна шахрайка у 82-річної господині та її прикутого до ліжка чоловіка. Це сталося в селі Грушківка Кам’янського району. Махінаторка зробила це під приводом закупівлі пір’я. Міліціонерам вдалося впіймати шахрайку. Справа була передана до Кам’янського районного суду. Але судовий вирок виявився аж занадто м’яким. Затриману покарали штрафом у розмірі 850 гривень і звільнили з-під варти прямо в залі суду. Тож шахрайка гуляє на свободі.

Кліматична зброя
Небувала спека викликана застосуванням кліматичної зброї. Таке припущення військових експертів публікує «Черкаський край». Спека в Центральній Росії та Україні, яка спостерігається в цьому році, змушує вчених інтенсивно шукати причини цього явища. Колишній військовий синоптик, капітан другого рангу у відставці Микола Караваєв, висунув гіпотезу про можливе застосування проти Росії так званої кліматичної зброї, що використовує як вражаючі фактори природні явища, викликані штучно: урагани, посухи, зливові дощі, повені, циклони, антициклони, смерчі.

Кабелі непорозуміння
У півтора разу може зрости в Черкасах плата за домофон. Про це пише «Молодь Черкащини». Це пов’язано із тим, що міська влада збирається укладати з фірмами, які встановлюють домофони, угоди про взяття на баланс і обслуговування технічного обладнання після його встановлення. Підприємці проти. Адже повинні будуть віддати майно конкурентові – СУБу, який обслуговуватиме і, звичайно, братиме за це оплату з мешканців під’їзду. Міська влада пояснює це необхідністю наведення ладу в цій сфері та поняттям сервітуту. Тобто підприємці заробляють на комунальних будинках гроші, тож мають поділитися з власниками будинків. Ці кошти підуть на ремонти багатоповерхівок, переконують чиновники.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут