У парку побували вандали

До парку «50-річчя Жовтня» навідались вандали. Невідомі зазіхнули на новостворену красу – кам’яні скульптури з фонтанами. Двом водограям зловмисники пошкодили системи водопостачання та повиривали насоси. Утім, цього їм виявилося замало – зловмисники понівечили банер комунального підприємства «Дирекція парків», розташований біля самого входу в парк. Сліди діяльності вандалів бачили наші кореспонденти.

Ранком, оглядаючи парк «50-річчя Жовтня», охоронець Олександр виявив відразу декілька фактів вандалізму. У двох новеньких скульптурах із фонтанами, створених на нещодавньому фестивалі «Живий камінь», пошкоджені системи водопостачання та повиривані насоси. Утім, на цьому зловмисники не зупинились. Вони також порізали банер комунального підприємства «Дирекція парків», розташований біля входу в парк. Така зухвалість та безпринципність, каже працівник підприємства, його дуже здивували. Адже останнім часом у парках і скверах міста виявів вандалізму не було.
Олександр Кузьмічов, охоронець парку «50-річчя Жовтня»: «Давно такого не было. Думали-надеялись, что успокоилось, будет порядок в парке. А тут баннер порезали ночью, вырвали два фонтанчика на скульптурах».
Керівник комунального підприємства «Дирекція парків» Олександр Радуцький переконаний: у всьому винні політичні інтриги.

Олександр Радуцький, керівник КП «Дирекція парків»: «Уже протягом 1,5 року не було жодного факту вандалізму. Це я можу пов’язати лише з тим, що почались політичні інтриги. Після того, як деякі політичні сили почали висловлювати недовіру владі, зокрема міському голові. Це деяких людей могло спонукати до того, щоб вони почали мстити цій владі».
Відвідувачів парку також обурює таке ставлення до улюбленого місця відпочинку черкасців.
Раїса, відвідувачка парку: «Якщо ми не будемо виховувати один-одного, то так і будемо жити.
Людмила, відвідувачка парку: «Я взагалі не розумію, як можна щось руйнувати, зроблене людьми. Це рівень культури нашої, ми оце йдемо зараз і якраз обговорюємо це питання.
Аби оберегти майно парків від дій зловмисників, очільник комунального підприємства «Дирекція парків» Олександр Радуцький ухвалив рішення посилити охорону. А міліцію закликав приділяти більше уваги охороні громадського порядку.
Олександр Радуцький, керівник КП «Дирекція парків»: «Зараз де не поїдеш, вони десятками охороняють політичні штаби. Мені цікаво знати: від кого? Хай краще захищають те, що руйнують у парках міста Черкаси».

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net