У місті пройшов аукціон із продажу готельного комплексу «Черкаси»

Продали «Черкаси». У місті пройшов аукціон із продажу готельного комплексу «Черкаси». Новим власником перлини міста стала відома в Україні мережа готелів «Рейкартз і Партнери Україна». На аукціоні побувала Вікторія Хамаза.

Продати житлове приміщення готелю «Черкаси» місцеві владці вирішили в незвичайній формі. Аукціон із продажу готелю проходив у форматі он-лайн. Усі бажаючі могли стежити за його перебігом через інтернет. Стартова ціна готелю склала 12 мільйонів 862 тисячі 800 гривень.
Ірина Удод, директор департаменту економічної політики та розвитку Черкаського МВК: «Говорити, висока ціна чи ні… Звичайно, це серце Черкас».
Попри велику кількість бажаючих, понад п’ять претендентів, в аукціоні взяли участь лише двоє: київська та львівська фірми. Таку неочікувано малу кількість учасників аукціону в мерії пояснюють тим, що напередодні всі бажаючі мали сплатити завдаток – мільйон 200 тисяч гривень.
Ірина Удод, директор департаменту економічної політики та розвитку Черкаського МВК: «Дуже багато осіб цікавилася. Ми надавали можливість ознайомитися з об’єктом. Навіть осіб, які сплатили кошти за подання заяв, було більше. Але заставна плата – це значні кошти».
За легітимністю процедури продажу будівлі спостерігала спеціальна комісія. Переможцем аукціону та новим власником готелю «Черкаси» стала відома в країні мережа готелів і серйозний гравець на ринку туристичного бізнесу – «Рейкартз і Партнери Україна».

Юрій Васін, представник фірми-переможця: «Будівля придбана в інтересах компанії «Рейкартз і Партнери Україна». Ця мережа готелів в Україні на сьогодні є найбільшою. Ми плануємо за 2012 рік зробити проект нового об’єкта. Плануємо, що це буде 4-зірковий готель, найкращий у Черкасах. І за 2013-2014 роки ми його реконструюємо».

Остаточна ціна готелю «Черкаси» склала 14 мільйонів 149 тисяч 80 гривень. Офіційно договір купівлі-продажу між обласним центром і покупцем буде підписано, ймовірно, в найближчу п’ятницю. Переможець аукціону зізнається, що планував придбати будівлю готелю за стартову ціну.
Ірина Удод, директор департаменту економічної політики та розвитку Черкаського МВК: «Обоє учасників сподівалися, що конкурентів не буде й вони викуплять цей об’єкт за стартовою вартістю».
Закінчився захід підписанням протоколу аукціону та привітаннями нового власника готелю «Черкаси».

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net