У місті – нечесть

Відьми прасують свої сукні, чорти розмальовують обличчя. Так, темні сили готуються до святкування Хелоуіна. Щоправда, в ролі нечесті – звичайні юнаки та дівчата. Уже сьогодні черкаська молодь розпочала святкувати Переддень усіх святих. Однак цьогоріч студенти відзначатимуть його не так масштабно, як минулі роки. Криза вдарила і по їхніх кишенях. Тож бережуть кошти до Дня студента. Як до Хелоуіна готуються студенти, вірні традиції, – бачила кореспондентка ВІККА-НОВИН Вікторія Курченко.

Любові Іванівні невтямки, чому це молодь сьогодні розфарбована та в костюмах ходить.
Любов Іванівна, гардеробниця: «Там відьми збираються, все нечесть. Так?».
Там – це у гримерці університету культури. Другокурсниця Інеса готується до Хелоуіна – ретельно. Це один з її найулюбленіших днів. Оригінальний святковий макіяж – її зброя на «Дні всіх святих».
Інеса Савчук, студентка 2 курсу: «Я сегодня в образе маленькой ведьмочки. Не совсем плохой, но я могу, конечно, напугать, если нужно будет».
Дівчина святкує Хелоуін ще зі школи. Знає багато традицій. Тож ділиться секретом, як у свято зустріти їй подібних, тобто відьом.
Інеса Савчук, студентка 2 курсу: «Если Вы хотите вообще увидеть ведьму, в полночь – выйдете на улицу, оденьтесь «шиворот на выворот» и идите «задом наперед». До встречи!».

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net