У мікрорайоні «Митниця» не поділили посаду голови КСН

Боротьба за владу! У мікрорайоні «Митниця» не поділили посаду голови КСН. Один із кандидатів – Степан Слодзік – звинувачує владу у зриві виборів до КСН «Митниця». Міські владці натомість стверджують: виборча конференція була нелегітимною, а її результати є недійсними. Розбиралися в конфлікті наші кореспонденти.

Кандидат на посаду голови КСН «Митниця» Степан Слодзік закидає владі: вибори до комітету зірвали зумисне. Все тому, продовжує чоловік, що кандидат переміг буцімто невгодний владі. Сам Степан Миколайович під час виборчої конференції зняв свою кандидатуру на користь кандидата-колеги – Галини Шуміленко.
Степан Слодзік, кандидат на посаду голови КСН «Митниця»: «В результате побеждает Галина Шумиленко, 53 против 37 голосов. Конечно же, они засуетились, когда поняли, что команда пришла совсем не та, которую хотел видеть горком у власти. Депутат городского совета Радуцкий и еще 27 человек покинули зал, то есть конференцию сорвали специально».
Депутат міськради Олександр Радуцький такими закидами обурений. Говорить, вибори до КСН «Митниця» сфальсифікували. Причому, фальшування, за словами депутата, – справа рук команди псевдопереможця.
Олександр Радуцький, депутат Черкаської міської ради: «Я не розумію, чому вони так хочуть у владу КСН. Можливо, це через те, що цього року виділили чималу суму коштів на благоустрій КСНам. Я не знаю, що в голові в цих людей, але фальсифікацію ми побачили. Є квота – не більше 3-4 людей від будинку в делегати, а там було подекуди 7-8. Люди, які зараз горлопанять, цю фальсифікацію і робили».

Юридичну складову питання озвучила депутат міської ради, за фахом юрист, Наталя Даньковська.
Наталія Даньковська, депутат Черкаської міської ради: «Згідно зі статтею 55 статуту територіальної громади міста Черкаси секретар міської ради має право вираховувати конкретну кількість делегатів. Така ситуація не тільки по мікрорайону Митниця, аналогічне сталося на Хімселищі та в мікрорайоні №9. Були порушення при обранні делегатів, тому влада вирішила провести вибори заново».
Участь у виборчій кампанії зможуть взяти всі бажаючі, серед них і Степан Слодзік і Галина Шуміленко, наголосила Наталя Даньковська. Чи забажають вони цього – покаже час.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net