У Чорнобаї побував «Лісапетний батальйон»

У Чорнобаї відбувся великий концерт майстрів мистецтв України «З любов’ю та шаною». Яскраве свято жителям Чорнобаївщини подарував народний депутат України Володимир Зубик. За його підтримки подібний захід нещодавно відбувся у Драбові, на черзі Чигирин і Черкаси.

Микола Свидюк, народний артист України: «Я сьогодні приїхав до вас із Одеси. Оскільки я представляю південний регіон. Але я радий, що сьогодні Господь мені подарував таку можливість співати для вас, гостинних, сонячних, красивих людей Чорнобая».

Родинами, із друзями, з дітьми й онуками йшли чорнобаївці на концерт. Були Тут також жителі сусідніх сіл, яких довозили автобусами, виділеними місцевими сільгосппідприємствами. На площі біля районного Будинку культури зібралося кілька тисяч глядачів.

В’ячеслав Гурин, місцевий житель: «Не так часто проходять концерти в нашому містечку такого рівня. Хотілося б їх побільше. Тим паче, що депутат від нашого округу цим ділом, бачу, переймається. Я думаю, він на правильному шляху».

Дар’я Брагінець, місцева жителька: «Концерти ці потрібні для молоді. Щоби нам бачитися, спілкуватися. Більше спілкування, більше веселощів».

Вдячні глядачі впродовж усього концерту дружно аплодували та навіть підтанцьовували. Проте найбільше публіка вибухнула, коли на сцені з’явився «Лісапетний батальйон». Виступ переможці шоу «Україна має талант» розпочали хітом.

Чорнобаївська публіка не приховувала емоцій. Концерту неабияк раділа. Бо чекала на нього декілька місяців. Тож дякувала народному депутату Володимиру Зубику від усіє душі.

Сергій Любивий, керівник окружної громадської приймальні народного депутата України Володимира Зубика: «Саме в червні, коли Володимир Володимирович побував на Чорнобаївщині, до нього звернулися жителі та його виборці із проханням подарувати такий концерт. Володимир Володимирович, якщо обіцяє, обов’язково виконує».

Відродження духовності – один із соціальних проектів Володимира Зубика. На це нардеп спрямовує значні зусилля й кошти.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net