У черкаському офісі живе п’ятиметровий удав

Він полюбляє полювати та гіпнотизувати власну жертву. Йому на сніданок приносять велику курку. Він завдовжки 5 метрів, хоча виміряти його точно ніхто не наважується. В одному черкаському офісі оселився справжній удав. Самочка змії на ім’я Кузя вже майже десять років мешкає у офісній будівлі і навіть є певним талісманом її працівників. Щоправда, одного разу вона таки втекла від власників. Про екзотичну офісну працівницю – дивіться далі.

Ще маленькою Кузю купили для екзотичного різноманіття тоді ще розважального закладу, вийшло – на подарунок директору. Згодом бар закрили. А Кузю переселили до офісного приміщення. Жила вона прямісінько на поверсі, під склом невеличкого тераріуму. На незвичайний «елемент інтер’єру» ніхто не скаржився, – зізнається вахтер Олександр Петрович, який і досі пам’ятає, як тримав маленьку Кузю на руках. Навпаки, коли приходив час годівлі, то майже всі працівники збігалися, щоб подивитися, як удав обідає. До речі, харчується він лише живим кормом, тому раз у півтора тижня до нього запускають курей.
Сьогодні Кузі побудували чималий комфортабельний тераріум із підігрівом та маленьким басейном. Їй така оселя до вподоби. Адже характер у цього офісного удава – зовсім не примхливий. Головне, аби у кімнаті було тепло на душі.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут