У Черкаської облради – один із найдорожчих автопарків

Мільйон на бензин, запчастини та мастило. У Черкаської облради – один із найдорожчих автопарків. Цьогоріч депутати на 200 тисяч гривень збільшили фінансування автопарку обласної ради. За словами начальника управління майном обласної комунальної власності Володимира Семерея, виділених АТП на 2010 рік 860 тисяч гривень замало. Депутати підтримали його звернення більшістю голосів. Про це пише одна зі свіжих черкаських газет. Більше цікавого – дивіться у прес-огляді.

Не вистачає вакцини
У дитячих поліклініках – ажіотаж: перестала надходити вакцина. Тож немовлят, яких до року мають тричі щеплювати проти дифтерії, кашлюку, правця, не всіх вакцинували навіть двічі: на перші два щеплення з початку року в область надійшло препарату лише близько 60% до потреби. Про це пише газета «Черкаський край». Якщо графік вакцинації порушено, захист не може бути повноцінним, застерігають лікарі. Тому, знаючи про відсутність вакцини, частина батьків беруть рецепт у лікаря і закуповують необхідну для їхньої дитини власним коштом. У деяких районах Черкащини зараз докуповують вакцину коштом місцевих бюджетів.

Українці стали економити на харчуванні
Уже більше 87% українців стали економити на харчуванні. Про це свідчать результати опитувань. Багато хто замінює дорогі продукти на дешевші, хтось просто зменшує порції. Проте є простий спосіб, як фактично за той самий товар можна платити набагато менше, але при цьому якість його залишається тією самою. Поради, як заощадити на продуктах, дає газета «Акцент». Наприклад, продукти з тривалим терміном зберігання (цукор, борошно, соняшникова олія) вигідно брати великими упаковками. Вражаючих успіхів в економії можна досягти шляхом відвідування оптових ринків. Підраховано, що за допомогою цих заходів можна в місяць скоротити витрати на харчування для сім’ї з 3 осіб на 350-500 гривень.

Релігійні пристрасті
Прихильники сучасних монархічних ідей, які виступають за «всенародне каяття» за гріх убивства російського царя Миколи ІІ та членів його родини, активізувалися на Монастирищині. Про це пише «Прес – Центр». На сполох стало бити духовенство Уманської єпархії Української православної церкви: деякі віряни почали захоплюватися псевдоправославними вченнями про «викупний подвиг» царя-страстотерпця, неприйнятність для вірян використання ідентифікаційних номерів, надмірними очікуваннями наближення кінця світу тощо. Члени єпархіальної ради на засіданні намагалися докладно роз’яснити присутнім мирянам сутність їхніх помилок у вірі з погляду православного богослов’я, проте безрезультатно.

Мільйон на бензин
У Черкаської облради – один із найдорожчих автопарків, повідомляє газета «Вечірні Черкаси». На 200 тис. грн. попросив збільшити фінансування автопарку Черкаської облради виконувач обов’язків начальника управління майном обласної комунальної власності Володимир Семерей. Таким чином, обслуговування 37 автомобілів АТП облради цього року коштувало 1 млн. 60 тис. грн. – майже вдвічі більше, ніж торік. Цікаво, що минулого року на утримання власного АТП облрада виділяла близько 600 тис. грн. Автомобілі АТП використовують для перевезення службовців обласної ради та облдержадміністрації.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net