У черкаській багатоповерхівці разом із господарем живуть кози

Семеро козенят – це не лише казка, а реальність черкаських багатоповерхівок. У квартирі однієї з них господар поселив декількох тварин. Рогаті з початку року живуть на п’ятому поверсі житлового будинку. Через постійний цокіт, мекання, а також сморід, мешканці багатоповерхівки втратили спокій. Господар квартири цілими днями випасає кіз за містом. А їх у нього – близько 20. Тим часом заперті та голодні козенята створюють безлад у квартирі. Стурбовані сусіди звернулися до ВІККА-НОВИН.

Юлія Кропива, кореспондент: «На п’ятому поверсі багатоповерхівки поряд із людьми живуть маленькі козенята. З початку року господар привіз тварин із дачі у житлове приміщення. Тепер випробовує і кіз, і сусідів на міцність».
Сусідки Миколи Івановича вже не раз жалілися йому на шум і сморід. Та все марно. Пенсіонер не зважає. Поряд із Черкасами на дачі він випасає до двох десятків кіз. Цієї зими маленьких козенят привіз у квартиру.
Ольга Семенівна, сусідка: «З’явились козенята. Там, мабуть, холодно, не топить. То він вирішив сюди їх привезти».
Тамара Михайлівна, сусідка: «Ми сидимо, дивимося, а він носить мішки, здогадалися, що носив кіз. Тепер тут живе 6 козенят».
Три місяці тварини живуть у квартирі. Марія Петрівна сама бачила козенят, яких гуртом ловили на сходах.

Любителя кіз цілими днями немає вдома. Не застала дивака в квартирі і знімальна група ВІККА-НОВИН. Чоловік із раннього ранку і до пізньої ночі на пасовищі. Тим часом козенята дають про себе знати.
Сусід: «Підходиш до дверей, натиснеш кнопочку. А вони цокотять, цок-цок. Це неподобство. Дядько не дружить із головою».
Сусіди козячого пастуха вже звернулися до директора СУБу. Він обіцяв улагодити конфлікт. Мешканці будинку сподіваються, що це буде раніше, ніж козенята виростуть до розмірів кіз і почнуть давати молоко та потомство.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net