У Черкасах з’явилась власна Поляна казок

Казкові герої Буратіно, Мальвіна, Дуремар та інші ожили у Черкасах. Виготовили їх, як і у казці «Золотий ключик», із дерева. Подарунок до Дня міста зробила черкасцям міська влада, організувавши фестиваль дерев’яних фігур під назвою «Древляндія». Персонажів казки Олексія Толстого вирізали з дубових стовбурів дванадцять скульпторів із різних куточків України. Кінцевий результат їхньої роботи бачили наші кореспонденти.

У гостях у казки митці з Черкащини та інших регіонів України (Львова, Києва, Чернігова) п’ять днів трудилися, не покладаючи пилокі стамесок. Навіть літня спека не стала їм на заваді. І от – на зеленій галявині у парку 30-річчя Перемоги з дерева постали давно відомі всім із дитинства казкові персонажі. Усі вони – різні. Всі мають характер. Дерев’яний кіт Базиліо, як і у казці, заробляє гроші жебракуванням. Весело усміхаються перехожим добродушні тато Карло та Мальвіна. Катає всіх дітлахів на спині вірний Атремон.
Сама церемонія фестивалю починається теж казково. Актори в яскравих костюмах відтворюють знайомі сценки з «Золотого ключика».
На площі – безліч Буратін. Ще більше – усміхнених дитячих облич.
Потому на сцені з’являються міські чиновники та митці. Усі діляться враженнями від фестивалю.

У цьогорічному фестивалі дерев’яних скульптур немає переможених. Усіх скульпторів визнали переможцями. Кожного у своїй номінації. Так вирішили самі митці. Кращою винагородою для них стали вдячність глядачіві відзнаки від міської влади.

Усі дерев’яні персонажі казки «Золотий ключик» залишатьсяв парку Перемоги. Вони радуватимуть дітейі дорослихупродовж багатьох років.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net