У Черкасах знайшли зразкового кадета (ВІДЕО)

Сміливий, чемний та охайний. У Черкасах знайшли ідеального кадета. І навіть не одного, а одразу кількох. Всі вони щодня вишиковуються в одній із черкаських гімназій. Руки найкращим вже встигла потиснути наша Катерина Ковбій.

Останні приготування – і кількадесят кадетів завмирають в строю. Тут і кашкетники зі стажем, і першачки.

Стояти рівно та струнко для юних кадетів сьогодні надважливо. Адже прямо тут і зараз з них обирають найкращих. А вимоги – не з простих.

Бути чемним, сміливим та розумним цілий семестр вдалось одразу кільком кадетам. Вони, на заздрість однокласників, отримують спеціальні відзнаки. Їх відмінники відразу ж пробують почепити собі на форму.

Чи не найбільше своїй нагороді радіє першачок Давид. Для хлопчика це перша серйозна відзнака і її, певен хлопець, заслужив як ніхто інший. Адже точно знає, що означає бути кадетом.

Давид Кравець, кадет:

"Це означає бути вірним, справедливим, нічого не боятися. Я хочу захищати маму, тата, своїх друзів і всіх інших. Просто я хотів стати нінзьою, але це просто жарти".

Придивляється куди причепити нагороду і дев’ятикласниця Софія. Для дівчинки ця відзнака теж перша. Та не менш заслужена. Адже кадетствує Софія не тільки в школі, а й поза її стінами.

Софія Іванчук, кадет: "Кадетство виражається поза школою тим, що ти, наприклад, дотримуєшся правил дорожнього руху, не смітиш на подвір’ї, на вулицях, завжди допомагаєш стареньким людям, наприклад, перейти через дорогу".

Ідеальних кадетів у черкаській гімназії почали відшукувати та нагороджувати тільки цьогоріч. Кожен їхній значок – унікальна авторська розробка тутешніх вчителів.

Ірина Топчій, директор Черкаської гімназії №9: "Це вже не вперше, вдруге вручаємо. Діти дуже люблять, коли їх нагороджують такими відзнаками. Діти з гордістю носять їх. У нас уже деякі кадети є, які ходять з такими значками".

Наступного разу отримати омріяні значки кращих кадетів школярі зможуть вже наступного семестру. А поки ж вони обіцяють і далі відстоювати честь своїх кашкетів.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут