У Черкасах знайдено захист від свинячого грипу

Паніка триває. Уряд шукає гроші на боротьбу з грипом, українці ковтають вітаміни та антивірусні препарати, ціни на ліки повзуть угору, країна живе в страху. Утім, серед черкасців є люди, які не піддаються загальному настрою. Винахіднику з Пальміри у нагоді стала запатентована ним поліетиленова маска, а черкаські моржі рятуються загартовуванням. Без паніки і страху. Про віру у власні імунітет та вигадку далі сюжет Ірини Гришко.

Сьогоднішній ранок видався по-справжньому зимовим. Пронизливий вітер, припорошена снігом трава. Представники черкаської «Школи здоров’я» за будь-якої погоди свій ранок починають із спілкування з природою та загартовування. Повітря, сонце і вода – їхні вірні товариші. Пробіжка, зарядка – і гайда у воду. Вже десять років такий спосіб життя рятує Вікторію та її друзів від багатьох хвороб. Тож і нового вірусу вони не бояться. Практика підтверджує: найкращий захист – власний імунітет.
Вікторія Оржехівська, член МБО «Школа Здоров’я»: «Ми не вважаємо, а точно знаємо – якщо ти загартовуєшся, то організм чинить опір вірусам».
Страх захворіти, на думку моржів, лише послаблює людину. Мовляв, хто наляканий – наполовину переможений.
Олександр Хоменко, член МБО «Школа Здоров’я»: «Як люди одягають пов’язки і бояться. Страх небезпечний для людини, я не хворію, бо вірю силам природи. Коли я вірю, я отримую захист від природи».
Олександр Григорович також переконаний: вегетаріанство,

прихильниками якого є усі члени школи, також допомагає їм встояти перед інфекціями. Натомість м’ясоїди більш вразливі.
Олександр Хоменко, член МБО «Школа Здоров’я»: «Страждають саме ті, хто їсть м’ясо, воно зараз неякісне, нашпиговане антибіотиками».
Почувши про нову епідемію, Петро Чорнобай з Пальміри згадав про свій винахід, який придумав і запатентував шість років тому. Захисна поліетиленова маска для обличчя, на його думку, естетичніша і довговічніша.
Петро Чорнобай, пенсіонер-винахідник: «Вона практично непомітна на обличчі, нею можна користуватися цілий рік, помив теплою водою, заткнуву носа тампончики з вати або поролону».
Вдома пенсіонер-винахідник маску не вдягає, утім, їдучи до міста, вирішив озброїтись. Медики проти альтернативної маски не заперечують, утім доречнішою вважають класичну марлеву. Утім, і лікарі, і нетрадиційники впевнені: зайві переживання лише нашкодять.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net