У Черкасах живе свій Плюшкін (ВІДЕО)

Для одних – непотріб, для інших – скарб. У середмісті Черкас живе місцевий Плюшкін. Дідусь не викидає нічого уже кілька десятків років. Усі речі зберігає у себе на подвір’ї. Такому сусідству із черкаським зберігачем раді не усі. На сморід та щурів жаліються навколишні власники будинків. Про потребу у непотрібних речах розкаже Ірина Головка.

Усі ці речі 73-річний Віталій Ілліч збирав кілька десятків років. Свої скарби дідусь зберігає просто неба на шести сотках власного домоволодіння. Його багатство виросло уже ледь не на два метри вгору. А ходити по подвір’ю можна лише по вузенькій стежці. Та це для черкащанина не біда. Бо усі речі, переконує, украй необхідні.

Віталій Братко, житель м. Черкаси: "Скло не викидається, воно потрібне буде, бо смітники на кучу беруть і потім вивозять. А скло треба, щоб у державі були підприємства, які переробляють скло"

Деяким речам Віталій Ілліч дав нове життя. Тепер поліетиленові пакета та дошки – то утеплювальний матеріал.

Віталій Братко, житель м. Черкаси: "Я стінку, бо північна сторона, грошей, як кажуть, фу-фу, то я поприкладав, щоб як-небудь тепло зберігалося"

Таке сусідство до душі не всім тутешнім.

Ігор, житель м. Черкаси: "Сусідам наче заважає. Ну запахи влітку є, там наче не прибрано, наче кури там живуть"

Сам Плюшкін теж нарікає на сусідів. Вони, упевнений старенький, накинули оком на його будинок.

Віталій Братко, житель м. Черкаси: "А у мене почали ще з 2000 року глумитися і я змушений замусорити, поставити, щоб вони не лізли. Це усе моє, що я приношу, просто я його не викидав. Бо воно не гниє. Воно не має запаху дурного"

З черкаським Плюшкіним знайомі і в міському управлінні інспектування. Там уже декілька років поспіль реагують на скарги сусідів Віталія Братка. Та справа далі адміністративних штрафів не йде, говорять інспектори. А вивозити нажите з приватного дому не можуть.

Олександр Давиденко, начальник управління інспектування ЧМР: "Таких випадків багато і у багатоповерхових будинках. От нещодавно ми виявили теж за скаргою сусідів квартиру, де власник збирав різний непотріб зі смітників. І от зазначу, що тільки металу звідти було вивезено близько трьох тонн. А ще плюс пластик, а ще скляні вироби і так далі"

Викидати на смітник збіжжя Віталій Ілліч уперто не хоче. А нужденним і зовсім готовий речі дарувати.

Віталій Братко, житель м. Черкаси: "Заберіть, що вам треба, якщо вони бідні. А що значить прибрати? Те, що годиться, то воно буде, а те, що не годиться, то можете забрати"

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут