У Черкасах вміють кохатися!

У Черкасах вміють кохатися. Щоправда не жителі міста, а брати наші менші. Річний приплід за підсумками 2009-го року у Черкаському зоопарку склав 22%. А це вдесятеро більше, ніж у столичному звіринці. Для порівняння: в одному з найкращих зоопарків світу у Мінську в Білорусі приплід щорічно складає близько 10% на рік. У чому ж секрет плодючості братів наших менших – дивіться у сюжеті далі.

Ведмідь на ім’я Вася вже вкотре став татом. Малюків новоспеченому таткові подарувала його кохана Юлія.

До людей сьогодні Юля не виходить. Виховує малюків. А от татові поповнювати енергетичні запаси, – говорять опікуни ведмедя, – не завадить. Адже спати взимку ведмеді чомусь не поспішають. Натомість, щозими радують зоопарківців новим поповненням. Зросла сім’я цьогоріч і у зелених мавп. До батьківства нині готуються й інші пухнастики.

Євген Ван, директор Черкаського зоопарку: «Зараз у нас ему сів на яйця. Через півтора місяця можемо очікувати на маленьких. Триває робота по розмноженню і в тераріумі».

До речі, колекція найбільшого тераріуму в Україні поповнюється постійно. Окремі види плазунів та павуків зоопарківці навіть виставляють на продаж. Усе – заради постійного розвитку зоопарку. Так, відсоток приплоду за останній рік у черкаському звіринці в кілька разів перевищив рівень навіть європейських. Досягти такого результату

Євген Ван, директор Черкаського зоопарку: «Договір на сьогодні складений по утриманню лані європейської та носух».

Директор зоопарку запевняє: якби у кожної тварини був спонсор та друзі, то й зоопарк розвивався ще швидше б.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net