У Черкасах визначали делегатів на конкурс "100 кращих товарів України"

Кращі з кращих. У Черкасах визначали переможців регіонального етапу конкурсу "100 кращих товарів України". Пройти критерії відбору вдалося не всім. Хто ж із виробників представлятиме Черкащину на Всеукраїнському рівні – про це далі у сюжеті.

З одинадцяти представлених видів продукції – найкращих вісім. Саме стільки переможців визначили на регіональному етапі Всеукраїнського конкурсу "100 кращих товарів України".

Михайло Чорнопищук, директор ДП "Черкасистандартметрологія": "Проведення конкурсу спрямоване на поліпшення якості та конкурентоспроможності вітчизняної продукції, а це неможливо без впровадження на підприємствах України сучасних методів управління. Для досягнення цієї високої мети, головне необхідна сильна лідерська позиція керівників підприємств і наявність освічених кваліфікованих працівників".

Всеукраїнський конкурс проводять уже в 11-те. Критерії відбору залишаються незмінними. І черкаські переможці, переконують обласні владці, їх дотримуються.

Віталій Коваль, заступник голови Черкаської ОДА: "Високий професіоналізм колективів, готовність працювати у новій ринковій системі, виробляти конкурентоспроможну продукцію, базуючись на місцевій сировині і надавати необхідної якості продукції для споживачів як України, та й закордону".

Тетяна Кравченко, представник фірми-переможця: "Те, що ми добиваємося перемоги, це завдяки тому, що ми вміємо працювати і разом відпочивати. Ми добивалися дуже важко, можна сказати. Тому, що треба було пройти декілька етапів, старалися об’єднатися, зробити усе, що можливо для перемоги".

Фінал конкурсу "100 кращих товарів України" пройде у столиці наприкінці цього тижня. Туди поїдуть і номіновані черкаські підприємці. Та кажуть: визнання їх на регіональному рівні – уже перемога.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут