У Черкасах відкрився клуб «Що?Де?Коли?»

Юні розумаки. Відтепер ерудована молодь 6 – 11 класів має змогу показати свої знання не лише у школі та перед однолітками. Вони можуть стати членами Клубу Знавців «Що? Де? Коли?». Організатором інтелектуальних змагань виступив Василь Шевченко – колишній гравець справжньої телевізійної версії «Що? Де? Коли?». Колись в Москві він представляв Дніпропетровськ і грав з багатьма, відомими всім і нині, гравцями. Втілити ідею Володимира Ворошилова тепер хоче і в рідних Черкасах. Повболівала за учасників першого відбіркового змагання і кореспондентка ВІККА-НОВИН Юлія Доброскок.

Інтелектуальна вікторина «Що? Де? Коли?» захопила глядача ще 1975 року. Відтоді вона найпопулярніша серед інтелектуальних телевізійних програм. Суть її полягає в протистоянні команди Знавців та команди Телеглядачів. Зробити прототип цієї гри вирішили і в Черкасах. Тут вона була майже, як справжня: знавці, питання ведучого, хвилина на роздум і правильна відповідь на запитання. Та на відміну від оригіналу гри, де задають не більше 11-ти питань, під час цієї на розумників чекало їх близько півсотні. Та і грали не з телеглядачами, а між командами з різних шкіл. Пройшло три тури, в кожному з яких було по 15 запитань. Гравці не втомлювалися, грали з перервами, щоразу збільшуючи азарт. Питання були складними та оригінальними.
Заявки на участь у грі подали вже 34 школи, у тому числі і ліцеї. Однак у першій відбірковій грі взяли участь лише команди з 11-х освітніх

закладів. Організатор проекту Василь Шевченко будує інші плани – створити збірну та організувати турнір. Освітній заклад, що отримає перемогу, отримає перехідний кубок та медалі.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут