У Черкасах від полум’я свічки ледь не згорів 10-річний хлопчик

Тяжка розплата за звичайне відключення. Опіками третього ступеню закінчилося чергове відімкнення світла для десятирічного черкасця. Кіріл Гетьман ледь не згорів від полум’я свічки. На хлопчику зайнявся одяг. У Кіріла аж 42 відсотки опіків тіла. Третина – глибокі. Нині за його життя борються медики Першої міської лікарні. Розповідає – Вікторія Хамаза.

Майже добу із нестерпним болем. На тілі 10-річного Кіріла практично немає живого місця. У хлопчика опіки третього ступеня. Їх Кіріл отримав рятуючись від темряви. Під час чергового відключення світла, хлопчик запалив свічку. Полум’я перекинулося на одяг, каже мама. Вона саме поверталася з роботи додому.

Світлана Гетьман, мама хлопчика: "Це добре, що сусіди почули і в нас двері були відкриті. Я прийшла і знепритомніла. Поплавився на ньому одяг, сам намагався щось, потім почав кричати і почали знімати з нього все. І знову все по темному. У під’їзді несли, то вели сусіди з ліхтариками".

Допомагали Кірілу всім під’їздом, каже жінка. Потім за порятунок хлопчика взялися вже медики. До опікового відділення 10-річний Кіріл потрапив у вкрай тяжкому стані. Першу допомогу хлопчику надавали дорогою до реанімації. Нині його стан вкрай тяжкий, кажуть лікарі.

Володимир Цапенко, завідувач опікового відділення Першої міської лікарні: "Завтра треба робити вже першу операцію, зрізати ділянки мертвих тканин і закривати це свинячою шкірою. Для того, щоб він залишився живим, треба проводити повноцінне лікування. На яке у батьків, нажаль, коштів недостатньо".

Кожен день боротьби за життя сина коштує пані Світлані чималих коштів. А попереду у Кіріла десятки надскладних операцій. Та коштів на порятунок сина жінка немає.

Світлана Гетьман, мама хлопчика: "Це щоденно тільки на ліки… от зараз найгірше. Дві тисячі в мене сьогодні пішло і це ще не все".

Попри тяжкі опіки десятирічний Кіріл тримається, як справжній чоловік, ще й заспокоює маму. А вона вірить у небайдужість людей. Бо без допомоги виграти цей двобій за життя її сину просто не вдасться.

Реквізити:

Одержувач: "ПриватБанк"

Номер рахунку: 4149 6053 9595 3680

Одержувач: Кіріл Гетьман.

Телефон мами: (096) 343 94 13 (Світлана Гетьман).

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net