У Черкасах виборчі перегони набувають обертів (ВІДЕО)

"Вільні демократи" визначились із командою, яка йде на місцеві вибори. На з’їзді міської організації партії офіційно представили кандидата на пост міського голови та претендентів на депутатські крісла. Детальніше – мої колеги.

Низький старт взято. "Вільні демократи" йдуть на місцеві вибори з оновленою командою. Серед претендентів на депутатські місця – чимало медиків та освітян. Загалом, кажуть, відбір був жорстким та безкомпромісним.

Сергій Одарич, лідер Партії вільних демократів: "Серед кандидатів у депутати багато людей молодих, але при цьому з життєвим досвідом. В нашій команді немає грошових мішків. У нас місця не продаються".

Окрім цього, претенденти на депутатські портфелі мають лідерські якості та свій погляд на розвиток міста. Альона Цегвінцева балотується вперше. Попри це, має наснагу успішно попрацювати.

Альона Цегвінцева, член Партії вільних демократів: "Я не боюся, тому що я смілива та активна людина. Я сприймаю все нове. І мені хочеться піти і перетворити наші Черкаси на нове місто".

Голова чинної фракції "вільних демократів" у міській раді Олександр Згіблов каже: на таких людей можна покластися та довірити їм управління містом.

Олександр Згіблов, голова фракції Партії вільних демократів у міськраді: "Ми підбирали людей-керівників. Тому що перш за все це є відповідальність. Якщо вона добилась успіху у професійній сфері, то вона буде відповідальна у міській раді".

За мерське крісло від "вільних демократів" змагатиметься чинний міський голова Сергій Одарич.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net