У Черкасах ушанували воїнів-афганців

Пам’ять про загиблих воїнів. Сьогодні в Черкасах ушанували воїнів-афганців. Саме 25 грудня 1979 року радянські війська ввійшли в Афганістан. Упродовж 3340 днів афганської війни загинуло близько 15 тисяч радянських воїнів, 35 тисяч були поранені. 60 вважають зниклими безвісти або такими, які потрапили в полон. У Черкасах цю дату відзначили покладанням квітів до пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам. Вшанувати пам’ять загиблих і пригадати жахливі події тієї війни прийшли представники спілки ветеранів Афганістану, родичі учасників бойових дій і тих, хто загинув на цій війні, а також чиновники.

Геннадій Кузьмічов, ветеран Афганістану: «Мы с вами хорошо знаем, что на сегодня ни государство, ни общество по достоинству не оценили значимости подвига воинов-афганцев».

Ігор Павлов, голова Черкаської міської організації Спілки ветеранів Афганістану: «14 тис. 453 людини так і не повернулися з цієї війни. Тут, на цьому святому місці, де ми сьогодні зібралися, також викарбовано 102 прізвища наших бойових друзів».

Потому учасники заходу відвідали кладовище, на якому поховані загиблі афганці, і пом’янули їх.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net