У Черкасах шукали зірок

У Черкасах шукали зірок. У місті підбили підсумки першого відкритого міського конкурсу талантів «Черкаська зірка». Конкурс відбувся у чотирьох номінаціях: вокал, фотоконкурс, образотворче мистецтво та оригінальний жанр. Найменшому з учасників талановитих змагань усього шість років, найстаршому – більше сорока. Утім, кожен із 65 учасників зміг показати себе достойно. Особливо суддів вразила номінація «Оригінальний жанр». У ній бабуся танцювала брейк-данс і стрибала вище голови.

У Черкасах найбільше полюбляють співати – це довів перший міський конкурс талантів «Черкаська зірка». Заявок на номінацію вокал подали найбільше. Утім, у категорії «Естрадна пісня» перемогла найкраща співачка. Нею стала ось ця 14-річна дівчина Юлія Видовська.
Дівчина радіє перемозі, утім зізнається – вона дісталася їй не так вже й легко.
Юлія Видовська, учасниця: «Складність, мабуть, була в тому, щоб просто вийти і зробити все по-максимуму».
А от Поліна, яка готувалася до конкурсу півроку, в останню хвилину змінила пісню. І не прогадала – посіла третє місце. Дівчина впевнена – від естрадного репертуару багато що залежить.
А ось цей хлопчина – найусміхненіший і наймолодший співак міста. Йому усього шість років. Утім, на сцені він тримається навіть краще за професійних столичних артистів.
Труднощі в нелегкому сценічному житті співака Вітю теж не лякають.
Вітя Тав’єнко, учасник: «Мені неважко, тільки фонограма була дуже гучна,я кричав як міг!».

27-річний артист оригінального жанру Володимир свою участь у конкурсі пояснює просто – захотів зробити приємне собі і черкащанам.
Володимир Суський, артист оригінального жанру: «Давно не виступав, захотілося приємних відчуттів, спогадів».
Справді приємних спогадів, подарованих Володимиром, вистачило на усіх. Надії творців конкурсу черкаські таланти таки виправдали, радіють організатори та члени журі. У перспективі ж Черкаси можуть навіть скласти гідну конкуренцію всеукраїнським конкурсам талантів.
Олег Павлишин, член журі, заслужений артист України: «Я думаю, що цей гарний початок, тим паче, що ідейним організатором є ваш мер, він підтримує таланти, а Черкащина, місто Черкаси справді переповнене талантами».
А головне, що завдяки цьому конкурсу місто зможе виявити нові таланти.

Валентина Шепецька, начальник управління культури та туризму департаменту освіти та гуманітарної політики МВК: «Підсумки нашого конкурсу ми будемо підбивати на День міста, тоді переможцям будуть вручені подарунки та грошова винагорода».
Гала-концерт відбудеться на День міста 12 червня.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут