У Черкасах ростуть снігові гори

Сніжні кучугури виростають під вікнами черкасців. Жителі будинків по вулиці Чехова, 126 та Героїв Дніпра, 53 в паніці. Кожного дня біля їхніх будинків з’являються нові снігові гори. Вони вважають, що сніг до їхніх домівок вивозять незаконно і побоюються, що під час відлиги снігові гори перетворяться на озера. У ситуації намагалися розібратися кореспонденти ВІККА-НОВИН.

Любов Лимар, жителька будинку по вулиці Чехова, 126 : «Учора в 16:30 приїхала машина на 10 тонн, і привезла сні,г і скинула у мене під двором».

За словами жінки, цей водій потому зробив ще два рейси. Місцева жителька в паніці. Адже по всій вулиці немає жодного каналізаційного стоку.

Любов Лимар, жителька будинку по вулиці Чехова, 126: «Мене затопить».

Любов Лимар вважає: сніг вивозять черкаські комунальники. Жінка звернулася за поясненням до міських комунальників. Ті сказали, що вони не при чому.

Любов Лимар, жителька будинку по вулиці Чехова, 126: «Дзвонила по телефону 15-05, просила, щоб вони допомогли цей сніг прибрати і заборонили вивозити його на територію міста. Ніхто ніяк не хоче допомогти».

Натомість заступник міського голови Андрій Дзюба запевняє…

Андрій Дзюба, заступник міського голови: «Ви знаєте, не було ще у нас таких скарг».

Нагадаємо, що комісія для координації дій щодо боротьби з паводком визначила місця складування снігу на території нашого міста. Ані вулиці Чехова, ані Героїв Дніпра в цьому переліку немає. За словами Андрія Дзюби, шахраїв, які вивозили сніг до цих будинків, уже впіймали. Вони сніг вивозили із центрального ринку.

Андрій Дзюба, заступник міського голови: «Якщо ви побачили, що до вашого двору хтось приїхав і викинув машину снігу, то, будь ласка, у нас є оперативна служба 15-05, записуйте номер автомобіля та час інциденту».

Однак кучугури снігу, які уже лежать під будинками черкасців, сьогодні ніхто прибрати не обіцяє.

Андрій Дзюба, заступник міського голови: «У нас на сьогодні 23 точки, де буде підтоплення, якщо ці точки підпадають під зону підтоплення, ми будемо його вивозити, якщо ні – вивозитися він не буде однозначно».

Наша знімальна група серед білого дня зафіксувала вивезення снігу у непризначене місце. На думку водія, нічого протизаконного в його діях не було. Навпаки, він похвалився, що цього дня вже встиг зробити 14 рейсів.

Водій: «Це ж сніг, не сміття. Екологічно чистий, сніг як сніг».

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net