У Черкасах реанімують ще один парк

Найближчим часом малеча та їхні батьки відкриють ворота нового майданчика. Такий подарунок до весни усім черкасцям та гостям міста готують працівники комунального підприємства «Дирекція парків». На сьогодні дитячий парк, що в центрі міста, – в жалюгідному стані. Понад 10 років тут взагалі нічого не ремонтували. Коли завершать ремонт, знає кореспондентка ВІККА-новин Наталя Кириленко.

На початку цього року дитячий парк, що в центрі міста, рішенням сесії міськради передано на баланс «Дирекції парків». Працівники комунального підприємства відразу розпочали ремонтні роботи. Донедавна Дирекція парків не мала змоги займатися облаштуванням дитячого парку, оскільки ним опікувався міський Центр дитячої та юнацької творчості. Нові господарі спершу взялися за дерева. Була створена спеціальна комісія, яка згодом визначила, яким деревам необхідно обрізати гілки, а які зрізати повністю. Адже на території парку дуже багато старих та аварійних дерев. Для створення відчуття комфорту і безпеки у вечірні часи у парку полагодять освітлення. Його уже частково відновили. На територію парку уже завезли нові урни.
Олександр Радуцький, директор КП «Дирекція парків»: «Урн будуть стільки скільки їх треба, біля кожної лавочки, буде стояти урна, по дві урни, щоб не бігали не шукали куди викинуть сміття».
Ремонт тут розпочали не лише силами «Дирекції парків». Ініціативу проявила і одна із черкаських молодіжних організацій. До неї входять діти, які навчаються в художній школі.

Олександр Манько, майстер дитячого парку КП «Дирекція Парків»: «Ці дітки розмалюють ці всі урни, вони будуть розставлені, щоб можна було звертати увагу і вони так сказали, тоді може наша молодь буде звертати увагу на ці урни, щоб не смітити на території».
Нещодавно працівники черкаського експертного центру визначили, що на території парку є старі атракціони, які мають право на життя, щоправда тільки після ремонту. Тому наступним етапом реконструкції парку буде відновлення раніше діючих атракціонів. Популярна серед малечі, застаріла, а сьогодні засніжена карусель «Юнга», найближчим часом відновить свою роботу.
Олександр Манько, майстер дитячого парку КП «Дирекція Парків»: «Оці атракціони останній раз на них проводилися роботи по експертизі в 2006 році я сьогодні дивився документи, але практично вони не працювали, їх треба поновити і ввести в дію».
Тут працівники комунального підприємства «Дирекції парків» планують встановити улюблений дитячий атракціон радянських часів.
Олександр Радуцький, директор КП «Дирекція парків»: «До 20 травня вже в цьому парку з’явиться новий дитячий паровозик».
Ціни на нові атракціони залишаться на рівні минулорічних.
Олександр Радуцький, директор КП «Дирекція парків»: «Дитячі, це буде приблизно гривень п’ять, дорослі 10, так що у нас дуже помірні ціни».
Крім цього, на території парку на місці колишньої зруйнованої ігротеки з’явиться новий дитячий клуб інтелектуального розвитку «Іріс». Директор комунального підприємства «Дирекція парків» уже сьогодні переконаний: відвідувачів у оновленому парку повинно побільшати.
Олександр Радуцький, директор КП «Дирекція парків»: «Я навіть в цьому не сумніваюся».
У перспективі за кошти підприємців на території парку планують встановити нові дитячі машинки, батути та гірки.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net