У Черкасах проживає єдина на всю область дівчина-арбітр

Нежіноча професія. І гол забити, і матч розсудити. Ользі Литвиненко це до снаги. Адже вона – єдина дівчина-арбітр на всю Черкащину. Близько десяти років обслуговує футбольні матчі різного ґатунку. Любить подорожувати та не уявляє свого життя без футболу. Із єдиною на всю Черкащину дівчиною-арбітром спілкувалися наші кореспонденти.

Із виду тендітна, проте із чоловічим характером. Справедливість для неї – понад усе. Ось уже сім років Ольга Литвиненко працює арбітром. Зізнається: любов до спорту в неї з’явилася ще у школі. Довгий час дівчина займалася легкою атлетикою. Проте все змінилося, коли у школі вирішили створити футбольну команду.

Ольга Литвиненко, арбітр: «Напрям змінюється з легкої атлетики на футбол. І років шість, до 11 класу, я займалася футболом».

Стати арбітром дівчину надихнув її футбольний тренер – Тимофій Демченко.

Ольга Литвиненко, арбітр: «Він порадив спробувати. Поїхати, подивитися. Я поїхала, звичайно. Була шокована, бо була одна дівчинка. Я трохи злякалася».

Прийшла, побачила та перемогла. Це про Ольгу Литвиненко. Майстерність арбітра дівчина опанувала відразу. Дивувала всіх своєю стійкістю та наполегливістю. Сьогодні Ольга Литвиненко – єдина дівчина-арбітр на всю Черкащину.

Ольга Литвиненко, арбітр: «Скажу стосовно колег-арбітрів, то вони задоволені, бо їм цікавіше працювати в колективі, коли є дівчинка. Важко було на початку. Футболісти ставилися критично, для них це новизна, вони адресували».

Ось уже сім років вона судить футбольні матчі не лише місцевого та регіонального, але й усеукраїнського рівня.

Ольга Литвиненко, арбітр: «Треба знати індивідуальний підхід до гравців, бо є гравці, які добре ставляться, а є такі, що повністю критично. І як би ти не старалася, все одно вони критикують на кожному кроці».

Проте душею дівчина тяжіє лише до одного.

Ольга Литвиненко, арбітр: «Хобі в мене залишається футбол. Я вже три роки не граю, в мене таке бажання пограти, показати себе. У цьому році я не витримала довгої перерви, то грала за чоловічу команду в чемпіонаті».

Сьогодні Ольга Литвиненко продовжує дивувати футбольний світ Черкащини своєю справедливістю, нежіночою стійкістю та витривалістю.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net