У Черкасах пройде міський фестиваль льодової скульптури «КриЖталь»

Цьогорічна зима в Черкасах знову буде фестивальною. Щоправда, льодове містечко з’явиться на кілька днів пізніше запланованої дати. Через потепління та несприятливий для шедеврів із льоду прогноз синоптиків, відкриття третього міського фестивалю «КриЖталь» довелося перенести з 8 на 12 січня. До льодової казки організатори ретельно підготувалися. Генеральна репетиція свята відбулася учора у сквері за обласною державною адміністрацією.
Валентина Шепецька, начальник управління освіти та туризму МВК: «Сьогодні ми провели остаточну репетицію за участю акторів театру, ми прогнали сценку з «Вечорів на хуторі біля Диканьки». Під час фестивалю городян також вітатимуть творчі колективи міста».
Льодова казка у 2010-му обіцяє черкасцям яскраві розваги, найбільшу за попередні роки кількість скульптур – більше шістдесяти – та цікаву тематику. Відвідувачі фестивалю зможуть побачити крижаного Гоголя та улюблених героїв його творів. Свято розпочнеться у вівторок 12 січня о 18 годині. З 15-го січня авторські льодові шедеври творитимуть 8 скульпторів.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут