«Тусівка крилатих»

На місце «тусівки» крилатих минулих вихідних перетворилися Черкаси. Сюди злетілися повітряні судна Європейської асоціації авіалюбителів. Усе для того, аби добре відпочити, себе показати та на інших подивитися. Українські й іноземні пілоти разом у Черкасах зібралися вперше. Утім, керівники черкаського летовища сподіваються, що не востаннє. Адже такі дружні зліти допоможуть повернути аеропорту добру славу, а можливо, і подарують надію на повноцінну роботу.

Два крила, два колеса, місць для пасажирів теж два. Цей мініатюрний літак, хоч і невеликий за розмірами, але дивує своїми потужностями. Це – літак нового покоління. Має крейсерську швидкість 170 кілометрів на годину та дальність 640 кілометрів.
Ці пілоти прилетіли до Черкас із Рівного.
Ярослав Семенюк, пілот літака: «Поспілкуватися та показати свій літак!».
А ще – відпочити та обмінятися досвідом, зізнається власник повітряного судна. Найбільше пан Юрій чекає на іноземців. Вони затримуються.
Юрій Єфіменко, власник літака: «Іноземці трохи затрималися, теплий фронт завадив. А в нас була гарна погода, тому ми й прилетіли першими».
Першопрохідців вітають керівники аеропорту. Для них така «тусівка крилатих» розкриває нові перспективи.

Перший приліт авіалюбителів керівники аеропорту називають «розвідкою». І радіють, що саме Черкасам вдалося стати місцем зібрання «крилатих».
Володимир Сторчеус, директор КП «Аеропорт-Черкаси»: «Близость к Киеву, цены у нас ниже, базироваться в Борисполе им сложно».
Черкаські авіалюбителі також раді прильоту гостей. Пілот із понад 40-річним досвідом Микола Бєляєв, почувши гудіння моторів, ностальгує.
Микола Бєляєв, пілот: «Приятно вспомнить, аэропорт 6 лет полноценно не работает. Интересно, кто на чем прилетит и что сейчас за техника».
Цього разу «тусівка крилатих» тривала лише кілька днів. Під час наступного, більш тривалого візиту, авіалюбителі планують продовжити знайомство з Черкащиною.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net