Три таланти в одній людині

У народі кажуть: «Талановита людина – талановита в усьому». До таких людей належить і черкащанка Ольга Супілка. Адже окрім того, що вона чудова людина, вродлива і кохана жінка, Бог наділив її ще й трьома талантами: вона чудово співає, пише вірші та ще й вишиває картини. Проте творчі здібності героїні нашого сюжету проявилися не відразу. Спочатку жінка відкрила в собі дар співу, вишивання і лише потім – талант до написання віршів. Як поєднує в собі ці три таланти звичайна жінка-пенсіонерка і що є джерелом її натхнення – дізнайтеся з сюжету циклу «Черкащина має талант».

В Ольги Іванівни відразу три таланти: вона пише вірші, співає пісні та ще й вишиває. Звідки в жінки така креативність – з’ясувати легко. Наприклад, традиція співати в родині жінки існувала споконвіку, талант вишивати – дістався від бабусі, а от дар писати вірші – напевно, від Бога. Її чоловік Володимир переконує: неабияку роль у розкритті талантів дружини зіграв їхній мотоцикл. Саме під час подорожей на цьому транспортному засобі в жінки і з’являються її шедеври.

Володимир Супілка, чоловік: «Останнім часом купили мотоцикл. І у жінки моєї з’явився талант – вона їде і пише вірш».

Жінка не заперечує: мотоцикл справді надихає її на написання пісень. Він навіть стає героєм деяких з них.

Та все ж талант писати вірші та пісні проявився у Ольги Супілки ще до купівлі мотоцикла. Пригадує, як ще змолоду писала віршовані привітання до свят. Потім написала «Колискову» для сина. В Ольги Іванівни вже близько 20 власних пісень. Пише переважно українською.

Виявити свій співочий талант жінці пощастило і на людях. 5 років Ольга Супілка співала в невеличкому ансамблі «Калинонька», коли працювала сестрою-господаркою в дитячій поліклініці. А зараз співає лише для себе, хоча знайомі і родичі переконують: про її талант повинні знати всі.

Неабиякий хист жінка має і до вишивання. Здебільшого пані Ольга створює картини. Вишивати Ольга Супілка полюбляє хрестиком. Нитки використовує різні: і вовну, і звичайне «Муліне». Та на вишиванні картин жінка зупинятись не збирається – в її планах перейти до вишивання сорочок. Інколи роботи замовляють знайомі та родичі. Та переважно вишиває для власного задоволення.

Неабияку роль в розкритті талантів Ольги Іванівни зіграло, безумовно, кохання. Адже саме взаємоповага, любов та розуміння у родині творить з людьми справжні дива.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net