Третя півфінальна гра Всеукраїнського турніру КВК «ПОУМУ» відбулася в Черкасах

Веселі та кмітливі з усієї України з’їхалися до Черкас. На третю півфінальну гру Всеукраїнського турніру учнівських команд «ПОУМУ». Жартувати про серйозне. Захід організував Державний центр зайнятості спільно з Міносвіти. Черкащину представляли «Дорослі діти» з Чорнобаю. Хто ж таки отримав квиток на фінальну гру до столиці – точно знає Ольга Скорик.

На день Черкаси перетворилися на епіцентр жартів і сміху. У палаці культури «Дружба народів» метушня. До початку лишаються лічені хвилини. Школярі поспішають зайняти місця, адже жартуватимуть про майбутній вибір кожного – професію.
Альона Дахненко, учениця ЗОШ №17: «Я еще не определилась с профессией, много разных нравится».
Роман Шпильовий, учень ЗОШ №4: «Мне очень хочется получить много позитива, эмоций и впечатлений».
Каміла Ахунова, учениця ЗОШ №17: «Интересно, потому что будут выступать наши одногодки. Очень интересно посмотреть, много хочется эмоций получить. С профессией еще не определилась. Может, подскажут мне».
На сцені – півфіналісти Всеукраїнського турніру «ПОУМУ». Професійну орієнтацію учнівської молоді України затіяв Державний центр зайнятості спільно з Міністерством освіти.
Володимир Вовченко, директор Черкаського обласного центру зайнятості: «На жаль, ми сьогодні навчаємо без урахування потреб ринку праці. Є дисбаланс між освітнім ринком і ринком праці. Як результат, тільки в області кількість зареєстрованих безробітних у віці до 35 років становить 45%. Сьогодні випускники економічних, юридичних спеціальностей якраз і перебувають на обліку в центрі зайнятості».

Команда «Дорослі діти»: «У нас у Чорнобаї говорять так: якщо навчався за гроші, то працюватимеш за копійки».
Змагатися у кмітливості й обізнаності у світі професій до обласного центру приїхали команди з Хмельницької, Вінницької, Житомирської, Рівненської, Київської та Черкаської областей. Журі – поважне. Тут і посадовці, і співаки, і навіть танцюристи.
Інна Бондіні, голова журі: «Не стільки суворо, скільки намагаємося судити об’єктивно. Серед критеріїв оцінювання: продемонструвати не лише почуття гумору, артистизм, а й розкрити зміст професії, її особливості».
У всьому переліченому рівних не було команді «Дорослі діти» з Чорнобаю. Саме вони лідирували в усіх трьох конкурсах: візитка, реклама професії та домашнє завдання. Тож у грудні до столиці на фінал Всеукраїнського турніру «ПОУМУ» поїдуть черкащани.
Команда «Дорослі діти»: «Український вантажник зустрічає проблему з високо піднятою головою. А-а-а! Український вантажник – інженер, фізик, економіст, кандидат історичних наук. І не шкодує про це».

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net