Тижневий огляд преси

Вода замість бензину – реальність. Черкаський письменник-фантаст та винахідник Олексій Рись створив мультипаливний генератор. Апарат працює на суміші води та вуглеводневої рідини. Автор винаходу впевнений, що вже за кілька років, заливши у бак автомобіля звичайної H2O, можна буде впевнено прямувати у справах. Про це пише газета «Вечірні Черкаси». Інші цікаві теми – у нашому прес огляді.

Вода замість бензину
Постійне здорожчання бензину набридло двом креативним черкащанам. Так винахідник та письменник-фантаст Олексій Рись та інженер Ерій Гаско винайшли мультипаливний генератор, – пишуть «Вечірні Черкаси». Експериментатори впевнені: за його допомогою можна їздити на воді. А це зі свого боку не лише корисно для гаманця, а й для екології. Адже замість токсичних газів у атмосферу виділятиметься незначна кількість кисню, а сам двигун працює тихіше, ніж на бензині.

Вчитися – по новому
Виші України почали прийом документів. Цьогоріч вступникам буде важче отримати шанс на навчання, – пише газета

«Акцент». Разом зі змінами форми випускних та вступних іспитів, змінюються і правила усієї вступної кампанії.

Наприклад, сертифікат за результатами тестування буде єдиним. Конкурсний відбір буде проводитися теж по-новому –

мінімум за двома дисциплінами, які внесені до сертифікату.

Ізолятори порожніють

Майже на 70%, порівняно із минулими роками, зменшилася кількість громадян, які утримуються у слідчих ізоляторах області понад добу. Про це повідомляє громадська рада з дотримання прав людини при УМВС у Черкаській області на сторінках видання «Молодь Черкащини». Правозахисники також наголошують, що адміністративних правопорушень поменшало. Це свідчить про більш виважене ставлення керівників райвідділів міліції до винесення рішень про накладення стягнень.

Новий пляж…із шезлонгами
Невдовзі у Черкасах з’явиться ще один комунальний пляж, – повідомляє представник прес-служби міського голови Сергій Кузляєв на сторінках газети «Прес-центр». На цьому пляжі обладнають перші в Черкасах шезлонги. Це місце відпочинку готують до відкриття на території мікрорайону Митниця, поряд із церквою на вул. Героїв Дніпра. Нині більшість підготовчих робіт уже виконана. На пляжі встановили паркан , щоб відгородити його територію і унеможливити заїзд автомобілів на берег.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net