Тижневий огляд преси

Несправна медтехніка

Права відпочивальника
Як правильно обрати туристичну фірму та що робити, якщо вона не виконає всіх домовленостей. Такі поради дають журналісти «Вечірніх Черкас». Останнім часом збільшилась кількість оголошень про незабутній і недорогий відпочинок на різних курортах. Щоб не купити кота в мішку, слід дотримуватися кількох елементарних правил. По-перше, перевіряти ліцензію турфірми. Варто звертатись до компаній, які є фінансово стабільними і не один рік працюють на ринку. Для того, щоб у майбутньому не виникло ніяких непорозумінь із туристичною фірмою, слід укласти договір. А якщо під час відпочинку у вас виникли проблеми, то насамперед потрібно зафіксувати це порушення на відеокамеру або фотоапарат.

Чупакабра чи лишайна лисиця?
Походеньки загадкової чупакабри на Черкащині продовжує описувати «Молодь Черкащини». Жителям Корсунь-Шевченкового вже допекла тварина, яка давила кролів і висмоктувала з них кров, а також крала курей. Одну істоту селянам таки вдалося впіймати. Тварина була схожа на лисицю, але якась облізла, з абсолютно лисим хвостом, сіро-рудого кольору, морда видовжена. Працівники ветеринарної служби забрали істоту на дослідження. Вони виявили, що це була хвора, лишайна лисиця. Подібну тварину впіймали і в Городищенському районі. Ветеринари стверджують, що жахливий стан лисиць викликаний тим, що зараз практично не проводять відстріл цих тварин.

Із новими податками в нове життя.
Уряд планує збільшити транспортний збір і скоротити спрощенців. Це – деякі з пунктів нового Податкового кодексу, який недавно розробили. Серед основних пунктів цього документа – введення довгоочікуваного зниження ставок ПДВ – з 20 до 17%. Новим Податковим кодексом передбачено і дуже серйозне зниження податку на прибуток – з 25 до 17%. Правда, новий Податковий кодекс зберігає гробове мовчання з приводу полегшення “пенсійного” тиску на фонд оплати праці. Адже саме цього більш всього чекали працедавці, і саме це є однією з головних причин зарплати в конвертах. Більше подробиць про новий Податковий кодекс знайдете на сторінках газети «Акцент».

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net