Тижневий огляд преси

Молодь обирає життя
Чигиринська молодь показала, як розважатися без алкоголю й наркотиків. Про це пише газета «Прес-Центр». Виконавці брейк-дансу та бального танцю, репу й клубної музики та ромської пісні, художники графіті та майстри велосипедного та інших модних юнацьких видів спорту (футбег, сейтборд) демонстрували своє вміння в Чигирині. Тут нещодавно відбулася молодіжна акція “Молодь обирає життя”. Акція, ініційована кількома місцевими громадськими організаціями, зібрала такий натовп молоді, якого, у зазвичай безлюдному у вечірні годині містечку, давно не бачили.

Стережись мотоцикла!
Подробиці байкарського зліту на Черкащину описує газета «Вечірні Черкаси». «Якщо гора не йде, то байкери їдуть», – під таким традиційним девізом поблизу Чапаєвки відбувся восьмий мотофестиваль «Тарасова гора». Зліт витримав статус міжнародного та всеукраїнського – чотири тисячі любителів мотоциклів зібралися з різних куточків країни і планети. Мета черкаського мотофестивалю – добра та чиста: довести, що байкери – це не алкоголь, агресія та розпуста,а висока духовність.

Контрабанді – стоп!
Через черкаську митницю намагалися провезти «лівий» товар. Про це пише «Акцент». Співробітники Черкаської митниці виявили факт переміщення через митний кордон товару більш, як на 6 мільйонів гривень за документами, що містять неправдиві дані, повідомляє прес-служба Держмитслужби України. Товариство завозило обладнання для виготовлення ліній із виробництва мінеральної вати для виготовлення мінеральних вод. Черкаській митниці були подані до оформлення документи на 14 партій подібного товару, який за документами виготовлено в Чехії. Під виглядом обладнання, вартістю в 2 мільйони гривень, на адресу підприємства надійшло інше, вартістю 6 мільйонів гривень.

В Корсуні прижилися чупакабри
Один із районних центрів Черкащини знову сколихнула звістка про походеньки загадкової чупакабри. Про це пише «Молодь Черкащини». Минулого тижня корсунець Олег Лисак звернувся до райдержадміністрації, міської ради, міліції, до мисливців і ветслужби – з проханням негайно зайнятися серйозною бідою:люди потерпають від нападів невідомої тварини, яка нищить кролів. Істота схожа на кенгуру. Жителі не можуть її спіймати: ця істота не боїться людей, однак дуже обережна та розумна. А в іншому селі господар знайшов бройлерів, із яких хтось висмоктав кров.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net