Тижневий огляд преси

Війна за землю
Черкаська область перетворилася на арену бойових дій за паї. Про це пишуть «Вечірні Черкаси». Уже кілька років по всій Черкащині між різними бізнесовими групами точиться боротьба за паї селян. Щоб отримати земельні наділи, вони не гребують жодними засобами: самочинно захоплюють землі, підробляють підписи, купують неправомірні рішення різних державних органів, а в результаті страждають звичайні люди. На чорному ринку вартість суборенди одного га землі становить близько 300$. Селяни отримують за оренду паїв копійки і не здогадуються, що їхній наділ цілком законно може перейти з рук у руки кілька разів.

За депутатським часом
Годинники депутатів черкаської міської ради вивчала «Молодь Черкащини». Депутат Сергій Саєнко носить недорогий часомір марки «Сейко». Він коштує близько 150 гривень. Один з наймолодших народних обранців В’ячеслав Овчаренко носить на руці швейцарський «Тіссо». Його вартість – близько 400$. Арій Матвєєв звіряється із годинником марки «Касіо», подарованим колегами з корпорації «Богдан». На руці Михайла Щербініна годинник «Кандіно», подарований дружиною. Швейцарський «Ролекс» носить Араік Мкртчян. А от міський голова Сергій Одарич годинників не носить взагалі.

«Георгієвська стрічка»
У 30 країнах світу стартувала акція «Георгіївська стрічка», приурочена до свята Великої Перемоги. Про це пише «Акцент». На площах міст, в людних місцях перехожим роздають георгіївську стрічку – символ мужності і стійкості народів в боротьбі проти німецько-фашистських загарбників. Не залишилися осторонь і Черкаси. Днями сюди прибули близько 1 км стрічок, пошитих на підприємстві легкої промисловості в м. Марганець Дніпропетровської області. У Черкасах стрічку можна буде отримати під час міських акцій.

Життя зоопарку
Про життя та смерть у Черкаському зоопарку пише «Прес-Центр». Днями звіринець поповнився новими мешканцями: у пари єнотовидних собак з’явилися дитинчата. Однак не лише народження переживає зоопарк. Як стало відомо зі слів його директора Євгена Вана, ще взимку помер двогорбий верблюд Бархан. У тварини, яка близько семи років прожила у зоопарку, були проблеми з травленням. Верблюд міг прожити довше, якби не зайва турбота відвідувачів. Річ у тім, що тварині не можна було давати хліба та печива, які черкащани так люблять кидати у клітки та вольєри.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут