Тижневий огляд преси

Пшениця протистоїть негоді
Чи переживе озимина нинішні погодні умови – стане відомо лише навесні. Про це пише «Молодь Черкащини». Дванадцять відсотків полів Черкащини засіяні озимими зерновими. Через постійну зміну мінусової температури на плюсову і навпаки озимина опинилася під льодяною кіркою. Та, як запевняють у Головному управлінні агропромислового розвитку Черкаської облдержадміністрації, наразі рослинам нічого не загрожує. Небезпека з’явиться, якщо льодяна кірка не зійде до березня.

Їжа забійної дії
З чого готують салати і закуски, виставлені в супермаркетах? Таке питання ставить газета «Акцент». Ця продукція користується хорошим попитом у покупців. Проте вживання таких страв може загрожувати отруєнням. Фахівці «Спілки споживачів України» перевірили «контрольну закупівлю» на мікробіологію. У салатах «Олів’є» і «Оселедець під шубою» були виявлені бактерії кишкової палички. Після досліджень у експертів склалося враження, що супермаркети працюють за принципом безвідходного виробництва. І в кулінарних відділах готують салати зі всього, що не продалося.

Шпигуни серед покупців
Якщо немає грошей на покупки, черкащани стають таємними покупцями. Про це пишуть «Вечірні Черкаси».Таємний покупець – вид бізнесу, який став популярним серед підприємливих черкащан із початком кризи. Виявляючи свої акторські здібності, людина «прикидається» потенційним покупцем, визначаючи таким чином рівень сервісу продавців-консультантів. Маючи на руках реальну картину роботи продавців, таємний покупець складає звіт директору торгового закладу про якість сервісу в ньому. Залежно від цього продавців заохочують, штрафують чи навіть звільняють.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net