Тижневий огляд преси

Місто антисемітів
В Ізраїлі Черкаси назвали місцем апогею антисемітських настроїв. Про це пише «Прес-Центр». Наше місто опинилося у центрі світової уваги: в гучній заяві уряду Ізраїлю про те, що президентські вибори в Україні стали результатом найбільшого зростання антисемітських настроїв, наш обласний центр потрапив у трійку міст, де ситуація найбільш загострена. Справді, на Черкащині упродовж 2009 року спостерігались прояви агресії щодо євреїв, зокрема у серпні відбувся напад на квартал хасидів в Умані. Також торік були випадки розклеювання листівок агресивного антисемітського змісту в Черкасах.

Дорогоцінні метри
Ціни на квартири падають, але залишаються за межею доступності. Про це пише газета «Акцент». Як відомо, ціни на житло в Україні вже давно не вкладаються в рамки здорового глузду. Правда, за останній рік вартість квартир істотно знизилася, але до реальної, збалансованої ціни все одно ще далеко. На жаль, банкіри і брокери до цього дня продовжують лякати людей майбутнім подорожчанням нерухомості. Фахівці стверджують, що ці розмови підігріваються штучно, а ріелтори необґрунтовано продовжують утримувати завищену вартість житла.

Спасіння від холоду
Пунктів обігріву в Черкасах не ставили, проте червоний хрест годував безплатно. Про це пише «Черкаський край». Міській владі добре організувати підтримку нужденних у холодну пору завадили заблоковані Держказначейством рахунки. Між тим, Червоний Хрест не зволікав. У Соснівському районі від цієї організації щодня усі нужденні зможуть отримати гарячий чай, бутерброди, навіть якусь склянку молока. У Придніпровському районі такий пункт відкритий по вулиці Шевченка, 345.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут