Тижневий огляд преси

Сміттєзвалище у заповіднику
Сміттєзвалище у заповіднику. Про таку знахідку пише видання «Прес-Центр». Звалище виявили обласні екологи на території державного заповідного урочища «Шаєва гора», що розташоване в межах села Гуляйгородок. А біля підніжжя заповідної гори в заплаві річки Тясмин ведеться самовільне добування гірської породи – мергелю. Збитки від шкоди природному середовищу поки що підраховують. Відповідальність за порушення, найімовірніше, нестиме Голов’ятинська сільська рада, на яку і покладено обов’язки слідкувати, щоб територія урочища використовувалася за цільовим призначенням.

Параноїдальний апокаліпсис
Пасторка релігійної общини зомбувала черкасців. Про це повідомляє «Черкаський край». Десять років служителька культу общини Євангелія «Служіння Святого духа» гіпнотизувала вірян. Прорікала близький кінець світу, закликаючи перед судним днем пожити на широку ногу за рахунок кредитів. Казала, що у такий спосіб економіка очищається від сатани. Після сплати десятини в людей не залишалося грошей на погашення кредитів. Фінустанови конфісковували в них майно. Тим часом слідство шукало справжнього афериста. Тепер паства зустрілася із пасторкою у суді.

Дорогі продукти
Українські продукти – найдорожчі в Європі. Про це пише «Акцент». За попередніми даними Держкомстату, споживча інфляція за 2009 рік складе близько 14%. Таким чином, подорожчання товарів і послуг в Україні за підсумками року, що минає, буде найвищим в Європі. Це офіційні дані. Незалежні ж експерти стверджують, що основні продукти харчування подорожчали набагато суттєвіше – по окремих видах до 30-50%. Приблизно на стільки ж скоротилося їх вживання.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут