Тижневий огляд преси

Горілки не буде?
Черкаські горілчаники доведені до відчаю. Про це пише газета «Прес-центр». Асоціація «Укргорілка» прогнозує закриття більшості лікеро-горілчаних заводів, якщо відбудеться чергове підвищення акцизу на алкогольну продукцію. Черкаським ЛГЗ також несолодко. Як повідомляє асоціація, наразі 32 лікеро-горілчані підприємства України вже призупинили свою роботу або працюють лише на 20% потужності. Спричинили це нові акцизні ставки 34 грн. за літр 100 % спирту, запроваджені у липні цього року.

Вартість новорічного столу
Чи чекати подорожчання продуктів харчування до нового року? Відповідь на це питання шукає газета «Акцент». За прогнозами експертів, на початку грудня м’ясо подешевшає буквально на декілька гривень. Листопадова тенденція зростання ціни на яйця збережеться і в грудні. Молоко стає дефіцитом, а тому при підвищеному попиті і ціна на нього зберігатиме тенденцію до зростання. Середня для всіх виробників ціна початку зими на рослинну олію складе до 11 гривень за пляшку. Невтішний процес зростання вартості солодкого продукту – цукру – продовжиться і в грудні.

Базарні пристрасті
У неділю 6 грудня продавці уманського колгоспного ринку захищали свій товар від незвичайної перевірки, у результаті якої в них конфісковували товар. Про це повідомляє видання «Молодь Черкащини». Чоловіки за тридцять перевіряли документи, дозволи на торгівлю і вилучали товар у продавців. Дехто з торговців так і не зрозумів, хто забирає товар і на яких підставах. Вони почали захищати своє майно. Дійшло до сутички. Місцеві правоохоронці, які приїхали на виклик, виявили, що перевірку проводять працівники обласного УБЕЗу. Згодом у міліції сказали, що діяли в рамках закону. Тим часом продавцям тепер страшно виходити на базар.

Пані Черкащина
Звання «Пані Черкащини-2009» здобула жителька Золотоноші Яна Батир, пише газета “Вечірні Черкаси”. Четвертий рік поспіль у Черкаській області обирають жінку, яка поєднує в собі якості ділової, комунікабельної, талановитої особистості і, крім того, є сімейною людиною. Цього разу за звання «Пані Черкащини-2009» змагалося 19 конкурсанток. Вони демонстрували одяг і талант. Минулого року звання «Пані Черкащина» також здобула жителька Золотоноші.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net