Тижневий огляд преси

Мистецтво і мораль
Черкаські митці протестували проти утримання у київському СІЗО художника Олександра Володарського, який на початку листопада проявив своє «мистецтво», імітуючи з невідомою жінкою статевий акт під стінами Верховної Ради. Про це пише газета «Прес-центр». Художники говорять: з боку Володарського це було своєрідною актом сучасного мистецтва – акціонізму – коли людське тіло є частиною композиції. Натомість цю акцію сприйняли як групове хуліганство з цинічним підтекстом, і тепер Володарському загрожує 5 років утримання за ґратами. 30 листопада на центральній площі Черкас художники виступили проти цензури у мистецтві.

Ноу-хау
Вінницьке сміття перероблятимуть за технологією уманчанина, повідомляє видання «Молодь Черкащини». За кілька тижнів відбудеться презентація єдиної в Україні сміттєпереробної установки, яка перетворює сміття на бензин, газ та вугілля. Можна переробляти відходи, що важко піддаються утилізації: зношені автопокришки, пластмаси, відпрацьовані мастила тощо. Піроліз не залишає біологічно активних речовин, утворений попіл має високу щільність, що різко зменшує його обсяг, при піролізі немає викидів важких металів в атмосферу.

Не треба і голодомору
Спад населення України вже переступив «рубікон» в 46 мільйонів. Таку статистику оприлюднює газета «Акцент». За роки «демократії» без усіляких воєн і голодоморів народу поменшало на 6 млн. 244 тисячі людей. Популяція українців нестримно старіє. Деяке збільшення народжуваності, яке спостерігається з 2003-го року, – це останній привіт від радянської влади. За підрахунками фахівців, вже через 4 роки в Україні станеться демографічний обвал, оскільки до дітородного віку увійдуть нечисленні і ослаблені громадяни, що народилися в середині 90-х.

Самобудови легалізують
Нелегально споруджені будівлі тепер можна узаконити фактично за копійки. Про це пише «Вечірка». Ще з 15-го жовтня набула чинності постанова Кабміну № 1035, що дозволяє швидко легалізувати приватні будинки присадибного типу, дачні і садові будиночки, зведені самовільно. Не братиметься до уваги ні затверджена проектна документація на споруди, ні попереднє землевідведення саме під індивідуальне житлове будівництво.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут