Тижневий огляд преси

Великий перепис вивісок
У нашому місті російськомовні написи масово міняють на україномовні, пише газета «Вечірні Черкаси». Протягом двох місяців, відколи у Черкасах розпочалася боротьба з російськомовними вивісками та рекламою, з вулиць міста зникло 150 таких написів. Власникам магазинів «Делікат», «Кераміка», «Мішутка», «Егоїст» довелось замінити всього одну чи кілька літер у назві. Складніше довелося підприємцям-власникам таких торгових об’єктів, як «Самые вкусные семечки» (зараз це – «Найсмачніше насіння»). У мерії планують переписати українською усі суржикомовні та російськомовні вивіски нашого міста.

Якість продуктів
Дані дослідження оцінки українцями продуктів харчування оприлюднює газета «Акцент». Більше вісімдесяти відсотків жителів нашої країни вважають, що більшість харчових продуктів на українському ринку зроблені зі штучних компонентів. Не згодні із цим твердженням лише 12 відсотків опитаних. Про це свідчать результати соціологічного дослідження «Українці і продукти харчування», проведеного групою компаній «Reserch & Branding Group».

Ілліч «у прольоті»
Постамент комуністичному вождю черкащани найближчим часом не побачать, зазначає видання «Молодь Черкащини». Десять днів залишилося до виповнення річниці зняття постаменту Леніна з центрального майдану Черкас. За цей час доля пам’ятника, попри обіцянки влади, практично не змінилася. Його уламки, відвезені у парк «Перемога», і досі там. Поки що кам’яного Ілліча у парку не встановлюватимуть, бо там і досі не вирішені проблеми з екологічною комісією.

Уманчанин запустить колайдер
Великий адронний колайдер запускатиме уманчанин, пише видання «Прес-центр». Уродженець Умані Віктор Головцов – один із творців технологічного чуда ХХІ століття. Нині він заступник директора відділення фізики високих енергій Санкт-Петербурзького інституту ядерної фізики, уже приїхав до Женеви, де збудовано найбільший у світі адронний колайдер. Будучи одним із його розробників, Віктор братиме участь у запуску найдорожчої іграшки фізиків, вартістю 4 мільярди євро. Як пишуть ЗМІ, запуск колайдера може покласти край цьому світу і дати початок новому. Фізики менш категоричні – кажуть про прорив у розумінні Всесвіту.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net