Тижневий огляд преси

Вовки атакують
Зграя із шести вовків тримає в страху жителів Уманського району. Про це повідомляє видання «Прес-центр». Проте мисливці сподіваються скоро зупинити непроханих гостей. Поодинокі набіги на села траплялися ще торік. Тоді зграя вовків роздерла козу. Цього року сліди стали зустрічатись частіше. Тому якщо зустрінете в лісі такого звіра, то голими руками нічого не зробите. Єдиний вихід – видатися тварині набагато більшим за неї. Потрібно розмахувати руками, кричати, по можливості розгорнути плащ чи інший верхній одяг.

Загнуздати кредитні спілки
Обласна рада вдруге вимагає від парламенту змінити законодавство, пише газета «Черкаський край». Депутати пропонують внести поправки, які б надавали право громадянам звертатися до господарського суду, щоб визнати боржника-кредитну спілку банкрутом. За словами прокурора області, основною причиною значної кількості скарг на дії керівництва кредитних спілок є відсутність представника Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України. Як наслідок, у кредитних спілках не проводяться своєчасні перевірки.

Пенсіонерка збудувала храм
Про небачену благочинність пише газета «Вечірні Черкаси». Євдокія Орленко з Розсохуватки збудувала храм. Для спорудження святині жінка продала свою квартиру у Черкасах. Ідея збудувати храм у рідному селі в

Про конфліктні ситуації, пов’язані з автозаправками, пише «Акцент». Більше п’яти років тому великий суспільний резонанс у Черкасах викликало будівництво автозаправних станцій в парку Хіміків і в сквері біля «Ротора». Тоді громадськість була готова стати на захист чи не останніх у Черкасах зелених куточків. Цьогоріч будівництво вищезазначених АЗС таки завершено. Проте не був врахований один важливий факт – не вдалося приспати пильність громадськості. Вона знову готова підняти черкащан, щоб не допустити введення АЗС об’єктів в експлуатацію.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут