Тижневий огляд преси

Скандальний «вічний вогонь»
Електронний вічний вогонь у руці скульптури Матері-Батьківщини на Пагорбі Слави в Черкасах став об’єктом висміювань не лише у черкаської молоді, яка почала називати меморіал «Офіціанткою із самбукою». Про неї говорять і поза межами міста й України. Про це пише видання «Прес-центр». Журналісти газети бачили на сторінках інтернет-видання «English-Russia.com» повідомлення, що за мультимедійною імітацією вічного вогню у Черкасах приховується базова станція мобільного зв’язку. Міська влада спростовує такі дані. Чиновники пояснили, що над екраном встановлений громовідвід, який рятує новітнє обладнання від блискавок.

Дешевого бензину не буде?
Ціни на паливному ринку України аналізує газета «Акцент». На думку аналітиків, сьогодні вони повністю вийшли з-під контролю держави. Це очевидно: навіть спроби контролюючих органів провести аудит результатів не дали. По суті, ця сфера повністю віддана на відкуп олігархам. З мовчазної згоди влади нафтовий бізнес перекладає своє податкове навантаження на споживачів. Можливо, «казки» про 8 гривень за літр А-95 стануть бувальщиною вже до виборів.

Боротьба із боржниками
В уманських маршрутках вивісили списки боржників за тепло. Про це пише «Черкаський край». Таким чином влада намагається вплинути на

Дипломи продаються
Купити диплом черкаського вишу можна за 700 доларів. Це на собі перевірила журналістка «Вечірніх Черкас». Окрім дипломів, можна придбати також шкільний атестат, свідоцтво про шлюб чи народження та навіть паспорт. Підроблений документ найчастіше купують з бажання змінити щось у житті, через втрату документів чи через брак часу на отримання повноцінної освіти. Однак використання «липових» документів загрожує кримінальною відповідальністю.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net