Тижневий огляд преси

Дуби – чемпіони
Два тисячолітні дуби, що ростуть у селі Будище Звенигородського району, посіли друге місце у рейтингу найстаріших дерев України. Про це повідомляє видання «Прес-центр». На першому місці – дуб із Закарпатської області, вік якого – 1300 років. Такі дані перепису найстаріших дерев, проведеного Київським еколого-культурним центром разом із Держслужбою заповідної справи Мінприроди України. Здоров’я будищанських дубів-богатирів слабке: дерева з обхватом стовбура трохи більше восьми метрів хворіють і всихають. Крім того, ці дуби досі не заповідні.

Осінній наступ профспілок
Про нещодавні збори профспілкового активу області пише «Черкаський край». Учасники заходу дійшли висновку, що нині не реалізуються конституційні права працюючих на достатній життєвий рівень. Щоб привернути увагу влади всіх рівнів та роботодавців до цих проблем, профспілкові лідери Черкащини запропонували чиновникам та бізнесменам «повернутися обличчям до людей праці», створювати нові робочі місця, підвищувати зарплату та захистити життя й здоров’я працівників.

Знай наших
Про талановиту дівчинку з Тального пише «Акцент». Серед 25-ти тисяч дітей із 51-єї країни світу, які взяли участь у Міжнародному конкурсі

Щасливе дитинство
У дитсадках більше не вчитимуть писати й читати, стверджують “Вечірні Черкаси”. Із 2009-2010 навчального року дитсадки почали працювати за новою програмою розвитку дитини: «Я у світі». Тепер дітей учать жити в суспільстві. А навчати буквам і цифрам будуть тільки п’ятирічок, та й то лише в ігровій формі. У садку дитина пізнаватиме світ як єдність чотирьох сфер: «Природа», «Культура», «Люди» та «Я сам». Завдяки цьому діти повинні вчитися самостійності, відповідальності, спостережливості, старанності та акуратності.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net