Тижневий огляд преси

Культурно-національний конфлікт
Полякам не хочеться пам’ятника Гонті у Христинівці, пише видання «Прес-центр». Поки поляки у найпопулярніших виданнях країни стверджують, що це – завелика честь для «зрадника польського народу», земляки відомого гайдамаки кажуть, що на Покрову в Христинівці уже стоятиме монумент. Свій порив вшанувати Івана Гонту пам’ятником христинівчани пояснюють просто – він їхній земляк (як відомо, Гонта народився у Розсішках на Христинівщині).

Черкащина хабарницька
В антирейтингу «ТОП-100 найбільших хабарів» України – троє черкащан, повідомляє газета «Акцент». Список найбільших хабарників оприлюднило Міністерство внутрішніх справ України. У ньому на 74-му місці – землевпорядник однієї черкаської сільради, який вимагав 44 тисячі гривень. На 76-му – сільський голова зі Смілянського району, який вимагав 41 тисячу гривень. Дев’яносто четверте місце посів помічник директора комунального підприємства, який хотів отримати 27 тисяч гривень. Очолює антирейтинг заступник міського голови міста Вишневе Києво-Святошинського району, котрий вимагав два з половиною мільйони доларів США.

Оживити дерево
Вироби народного умільця з Городища прикрашають колекції московських та київських поціновувачів мистецтва. Про це пише видання «Молодь Черкащини». Олександр Ковтунович веде в сільській школі студію «Народні промисли». Основні дерев’яні вироби, які вчаться виготовляти під його керівництвом школярі, – вази, скриньки, настільні лампи, полички. Загалом в особистій колекції умільця є вже більше сотні робіт різних розмірів та конфігурацій.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут