Тижневий огляд преси

Освітні нововведення
Міністерство освіти продовжує експериментувати з випускниками, пише газета «Акцент». Нещодавно вийшов наказ, за яким абітурієнти 2010-го року, на відміну від своїх попередників, складатимуть незалежне зовнішнє оцінювання не весною, а влітку. Перше тестування з української мови відбудеться 14-го червня. Українські чиновники від освіти взялися «реформувати заради реформ», вважає журналіст. А незалежне зовнішнє тестування стало для них невичерпним «джерелом натхнення».

Ханна на варті
Про вправність службової собаки пише видання «Черкаський край». У Корсунь-Шевченківському міліцейська собака затримала двох підлітків, які, розібравши дах магазину, намагалися вкрасти мобільні телефони. Та спрацював сигнал тривоги на пульті державної служби охорони. Злодії на очах міліціонерів несподівано зістрибнули з даху і почали тікати. Утім, за мить їх наздогнала добре натренована собака Ханна, яка патрулювала разом з нарядом служби охорони.

Покарання за борги
Водії, які не сплатили 10 і більше штрафів, розраховуватимуться за борги своїм авто. Про це пише газета «Вечірні Черкаси». Відповідну заяву зробив днями міністр МВС України Юрій Луценко. Якщо сказане міністром запроваджуватиметься саме у такому вигляді, то це зачепить не більше двадцяти водіїв області, заспокоюють черкаські даішники. Вони розробляють інші методи боротьби із неплатниками. Можливо, авто будуть вилучати не за кількість несплачених штрафів, а за суму боргу.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net