Тижневий огляд преси

Школа вимагає грошей
Що залишилося безкоштовного в безкоштовній школі? Це питання ставить газета «Акцент». Незаможні батьки дітей молодших класів розгублені: групи продовженого дня, що є для багатьох справжньою чарівною паличкою, масово переходять на платну основу. На сьогодні в Черкасах діють 40 безкоштовних груп. Усі інші формуються за бажанням батьків, на платній основі. Підстава – постанова Кабінету Міністрів, яким затверджений перелік додаткових освітніх послуг і порядок визначення їхньої вартості. Сюди належиться зарплата вчителя, комунальні послуги і гроші на господарські витрати.

Крилата колекція
Голуби жителя Звенигородки мають гламурні зачіски і здатні заворожити вуркотінням. Про це пише видання «Прес-Центр». Леонід Ткаченко не уявляє без цих птахів свого життя. І якщо на вулицях міст ми звикли бачити звичайних міських голубів, то у пана Леоніда вони екзотичні. У своїй колекції він має 15 порід декоративних голубів. Серед них такі, як павичі з пишними хвостами, чиліки з укороченим тілом і піднятими грудьми, монахи (тіло біле, а голова і хвіст чорні або іншого кольору), кучеряві голуби, якобіни та інші. Загалом кожен птах має свою родзинку: або шпори на ногах і якусь цікаву зачіску, або гарний колір і незвичайну форму тіла.

Небезпечні СМС
Черкащани потерпають від мобільних шахрайств, повідомляє «Вечірка». Мало не щотижня до правоохоронних органів області звертаються потерпілі від так званих смс-афер. І якщо до нещодавнього часу смс-аферисти обмежувались простими шахрайствами, то на сьогодні комбінації зловмисників стають усе більш багатоходовими та психологічно бездоганними. Зазвичай компанії стільникового зв’язку не несуть відповідальності за шахрайства, які були здійснені у їхній мережі. Гроші потерпілим також не повертають.

Вундеркінд зі Звенигородки
Про п’ятирічного вундеркінда зі Звенигородки розповідає «Черкаський край». Хлопчик пам’ятає дати народжень і смертей сотень видатних людей і навіть пробує передбачати майбутнє. Віталик Нечаєв радо освоює історію і географію сьомого класу. Дитина прагне вивчити чотири іноземні мови: італійську, французьку, англійську та іспанську. Також мріє про комп’ютер. Та оскільки Віталика виховує одна мама, сподіватися можна поки що лише на допомогу влади або спонсорів.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net