Тижневий огляд преси

Смертельний укол?
Щеплюватись чи ні? Це риторичне питання знову ставить «Вечірка». На Шполянщині місячне немовля померло на восьмий день після щеплення. Лікарі не бачать спільного між вакцинацією та смертю через тривалий період часу між подіями, а батьки чекають результатів експертизи. Проте громадські організації стверджують, що, згідно з визначеннями самого міністерства охорони здоров’я, зв’язок між щепленням та причинами смерті може зберігатися впродовж місяця.

Зубаті хасиди
Останні дні перед піком масового приїзду в Умань хасидів відзначились кількома інцидентами. Про це пише видання «Прес-центр». До початку паломництва залишилися лічені дні, і уманська влада розпочала боротьбу із нелегальною торгівлею. Дісталися і до наметів під синагогою. Коли ж правоохоронці почали демонтаж, один з торговців-хасидів наблизився до міліціонера та вкусив його за палець. Правоохоронець збирається подавати до суду. А саме напередодні масового приїзду хасидів на відлякуванні паломників спіймали й 14-річного юнака, який розписував паркани написами англійською: «Іудеї, їдьте додому».

Закон проти своїх
Про законодавчі нісенітниці повідомляє «Акцент». Схоже, що найближчим часом на продовольчих ринках держави відбудуться революційні зміни. Якщо Верховна Рада не скасує нові санітарні норми, ухвалені, аби догодити Світовій Організації Торгівлі, то українські селяни вже з першого січня будуть позбавлені права продавати свою м’ясо-молочну продукцію на базарах. Тож може статися, що з нового року українцям доведеться забути смак домашнього молока, м’яса і сала.

Зі слідчих – у майстрині
Зі слідчих прокуратури жінка подалася у народні майстри. Про таку життєву дивовижу розповідає видання «Молодь Черкащини». Пенсіонерка з Катеринополя Зінаїда Гончарова сьогодні добре розуміється на тонкощах вишивки. А раніше її життя було пов’язане зі злочинами та розслідуванням у районній прокуратурі. Цій справі віддала понад сорок років життя. Тепер жінка відпочиває, вишиваючи рушники та подушки. А над однією монументальною вишитою картиною майстриня працювала 15 років.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net