Тижневий огляд преси

Хочеш залишити автівку в центрі міста – плати дві гривні. Така доля незабаром очікує на черкаських водіїв. Відповідне рішення вже ухвалив виконавчий комітет Черкаської міськради. Про це нововведення повідомляє газета «Вечірні Черкаси». Про інші гарячі теми зі шпальт черкаської преси дивіться у нашому огляді.

Неоднозначні щеплення
Щеплення «Пентаксимом» безпечні, переконують лікарі. Але кількість відмов невпинно зростає. Про це пише видання «Черкаський край». Три серпневі випадки смерті малюків у Донецьку та Запорізькій області невдовзі після планового щеплення шоковані батьки пов’язали з вакцинацією. Лікарі ж запевняють: вакцина «Пентаксим» виробництва фірми «Санофі Пастер» абсолютно безпечна, стався фатальний збіг. Багато черкаських батьків відмовляються щеплювати малюків і роздмухують галас. Проте на Черкащині і досі продовжуються щеплення «Пентаксимом».

Що читаємо?
Про читацькі смаки українців пише газета «Акцент». Згідно із маркетинговим дослідженням ринку поліграфічних послуг України і країн СНД, 70% громадян віддають перевагу художній літературі. Левова частка покупок припадає на детективи і любовні «дамські» романи, а от класика і поезія опинилася майже у повному «ауті» – ці жанри майже не користуються попитом. Потихеньку укріплює свої позиції дитяча література. На третьому місці – прикладна, наукова та навчальна.

Непередбачені видатки
Міська влада ударила по гаманцях водіїв платним паркуванням. Про це повідомляє «Вечірка». Уже в жовтні черкаським водіям доведеться платити за те, щоб припаркуватися на вулицях міста. Таке рішення ухвалив міськвиконком. Вартість години паркування коливатиметься від однієї до двох гривень і залежатиме від вулиці, де водій вирішив залишити свою автівку.

Будуть туристи з Європи
До переліку маршрутів, якими зможуть мандрувати гості та учасники «Євро-2012», Міністерство культури включило й три маршрути Черкаським краєм. Цю новину повідомляє видання «Прес – Центр». Зокрема європейці відвідають батьківщину Богдана Хмельницького (Суботів), Тараса Шевченка (Моринці), а також Корсунь-Шевченківський. Загалом іноземним відвідувачам «Євро-2012» хочуть продемонструвати туристично-екскурсійні маршрути, що охоплюють визначні місця, пам’ятки історії, культури, архітектури та природи, а також пов’язані з життям і діяльністю видатних людей України.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net