Тижневий огляд преси

На кону – земля
Посадовцям доведеться відповідати за «замки» над Дніпром. Про це пише газета «Вечірні Черкаси». Першого березня слідчий підрозділ головного управління Міністерства внутрішніх справ Черкащини «активно взявся» за певних дядьків із великими портфелями, яких підозрюють у тому, що, по-перше, перевищили свої повноваження. А по-друге, передали декому із зацікавлених у цьому частину земельної ділянки, що перебуває у прибережній захисній смузі Кременчуцького водосховища. Загальна площа переданих для забудівлі земель сягала 20000 квадратних метрів.

Повернення «авоськи»
Сьогодні в світі відбувається тріумфальне повернення звичною багатьом «авоськи» і відмова від пластикових і поліетиленових пакетів. Про це пише «Акцент». Сьогодні сіточки в період свого «ренесансу» гордовито називають еко-сумками. Одна людина, що відмовляється протягом року від використання в побуті пластикових пакетів, економить 50 літрів нафти. А звідси логічний ряд – знижується кількість нафтових розробок, і, отже, зменшується ризик забруднення довкілля. Ідею повернення до торбинок в Україні підтримали громадські екологічні організації, що діють «під крилом» Всеукраїнської екологічної ліги.

Повернення «авоськи»

Хто на новенького?
Миколу Лісового призначено на другий п’ятирічний термін прокурором Черкаської області, повідомляє «Прес-Центр». А ось хто буде головним міліціонером? Не секрет, що кадрові перестановки стали звичним ділом після чергових виборів, тож наразі ведеться активна боротьба за керівні крісла. Офіційних версій наразі немає. Проте в інтернеті з цього приводу вже багато чуток. Серед імовірних претендентів – колишній правоохоронець Олександр Рибченко, який нині очолює муніципальну інспекцію Черкаського міськвиконкому, чинний головний міліціонер області Микола Лушпієнко та колишній – Микола Каплій.

Знай наших
Команда обласного центру взяла участь у всеукраїнському шоу «Битва міст». Про це пише «Молодь Черкащини». Куми-бізнесмени та студентки із Черкас разом із телезіркою Русланою Писанкою за 13 тисяч кілометрів від Батьківщини, долаючи слизькі, змазані вазеліном перешкоди, борсаючись у багнюці і стримуючи натиск конкурентів, представляли наш обласний центр у популярному шоу. Свою команду черкащани назвали «Золота підкова». Наразі учасники не відкривають таємницю, яке місто отримало перемогу в шоу. Проте вони переконані, що не осоромилися, відстоюючи честь Черкас.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net