Тижневий огляд преси

Щоб вами зацікавилась міліція, непотрібно бути хуліганом або злодієм, достатньо подарувати диск із фільмом для дорослих – і вам уже може загрожувати ув’язнення. Із липня зберігання порнографії з метою розповсюдження, тобто безплатною роздачею або продажем, є кримінальним злочином. Про це пише одне з черкаських видань. Інші цікаві теми зі шпальт черкаської преси – у нашому прес-огляді.

ПРЕС-ЦЕНТР: «Так!» децентралізованому бюджету
Мери Черкащини під стінами Верховної Ради вимагали змін до Бюджетного кодексу. До столиці їх змусило приїхати неочікуване застосування Президентом України права вето до Закону України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу», за яким передбачалася децентралізація бюджетної системи України. До делегатів вийшов голова Верховної Ради Володимир Литвин. Він повідомив їм, що вже є домовленість про напрацювання уточнень до нового Бюджетного кодексу.

ВЕЧІРНІ ЧЕРКАСИ: «Полуничка» поза законом
Відтепер за зберігання порнографії можуть посадити за грати на 5 років. Нещодавно Верховна Рада внесла зміни до Кримінального Кодексу України. Відповідно до них, зберігання порнографічної продукції з метою збуту чи розповсюдження є кримінальним злочином, за який можуть посадити у в’язницю. Правозахисники побоюються, що такі зміни можуть призвести до численних зловживань правоохоронними органами.

ЧЕРКАСЬКИЙ КРАЙ: Французькі інвестиції
Новий консервний завод побудує на Черкащині відома французька компанія. Перше в Україні підприємство з виробництва консервованої солодкої кукурудзи та зеленого горошку має з’явитися у селі Худяки Черкаського району. Французька компанія планує вкласти в економіку області два транші по 20 мільйонів євро кожний. Для ефективної роботи такого потужного підприємства компанія збирається орендувати усі худяківські землі, а в перспективі – землі навколишніх сіл.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net