Тижневий огляд преси

Офіційно у Черкасах діють 5 обладнаних пляжів. Вони пропонують черкащанам чимало додаткових послуг, окрім сонячних ванн та водних процедур у Дніпрі. Газета “Вечірні Черкаси” вирішила оцінити переваги тих чи інших пляжів за п”ятибальною шкалою. Про їх рейтинг та про інші цікаві теми – дивіться далі у нашому прес-огляді.

ВЕЧІРНІ ЧЕРКАСИ

Пляж “на відмінно”!

Пляж у мікрорайоні Митниця – один із найпопулярніших у черкащан. Таке опитування серед городян провела “Вечірка”. Утім, чистотою це місце не вирізняється. Найчистішими та найбезпечнішими у рейтингу 5 черкаських пляжів за результатами опитування є пляжі біля Долини Троянд, Муниціпальний та біля “Бочки”. Тут пропонується також і найбільший спектр послуг – прокат катамаранів та спортінвентарю, продаж морозива та пива.

ПРЕС-ЦЕНТР

Затримка зарплати – кримінал!

Щодо боржників із зарплати вже порушують кримінальні справи. З початку цього року прокуратурою області порушено 23 кримінальні справи проти керівників підприємств, що заборгували зарплату своїм працівникам. Про це повідомили у Головному управлінні праці та соціального захисту населення облдержадміністрації на сторінках газети Прес-центр. На керівників підприємств-боржників вже накладено штрафних санкцій на суму 24,6 тисячі гривень. Так, з початку цього року сума загальної заборгованості з виплати заробітної плати на Черкащині зменшилася на 4,7 млн грн. і станом на 26 червня борг становив 21,3 млн грн.

МОЛОДЬ ЧЕРКАЩИНИ

Владу – приватним нотаруісам

Приватним нотаріусам розв’язали руки. Віднедавна, щоб оформити спадщину не потрібно йти тільки до державних нотаріусів. Про це повідомляють журналісти “МолодьЧеркащини”. Допомогти можуть і приватні спеціалісти. Влітку цього року набули чинності зміни до Закону України “Про нотаріат”. Нині приватні нотаріуси тільки починають приймати заяви від громадян, що бажають прийняти спадщину від спадкоємців, які померли після 3-го червня 2009-го року. Видача свідоцтв про право на спадщину буде здійснюватися вже після третього грудня.

АКЦЕНТ

Назад у минуле

Потрапити до Київської Русі – можливо. У цьому впевненні журналісти газети “Акцент”. Вони запрошують усіх черкащан на унікальний слов”янський фестиваль “Бувальщини давнього Києва”. Він пройде 22-23 серпня у селі Копачів, Обухівського району, Київської області. На святі можна буде побачити богатирські битви, виступи каскадерів, вивчити народні звичаї та обряди. Посмакувати стравами гості зможуть на справжньому давньослов’янському застіллі.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net