Тижневий огляд преси

Даєш велику зарплату!
Хорошу заробітну плату у Черкасах знайти важко, але можливо, повідомляє газета «Акцент». За даними оголошень про роботу рекламної газети «От і до», середній рівень зарплати на черкаському ринку праці у січні цього року становив близько тисячі восьмисот гривень. Кадрова агенція «Статус» зафіксувала загальне зниження заробітної плати. У Черкасах встановилися наступні середні зарплати: 700 гривень для робочих спеціальностей, півтори тисячі для бухгалтерів і менеджерів, до трьох тисяч у керівників підприємств.

Вибухівка для льоду
Перед проблемними мостами лід можуть зривати вибухівкою, повідомляє газета «Черкаський край». Для дроблення криги на Гнилому Тікичі виконкому Шостаківської сільської ради, що на Катеринопільщині, рекомендовано укласти угоду на проведення підривних робіт з обласним аварійно-рятувальним загоном спецпризначення ГУ МНС України. Подібну перспективу – перед проблемними мостами зривати лід вибухівкою – розглядав відділ з питань надзвичайних ситуацій Катеринопільської райдержадміністрації. Місцеві керівники сподіваються, що послуги підривників не знадобляться.

Проблемний цукор

Як би не хотілося вірити в те, що цукор має подешевшати, та ці надії марні, принаймні до травня, доки ми не отримаємо цукор із тростини. Про це пише «Молодь Черкащини». На сьогодні ціна цукру досягла максимального рівня, і без закупівлі тростинного сирцю про здешевлення ціни на солодке задоволення годі й мріяти. На сьогодні цукор можна придбати в роздрібній торгівлі за ціною 10,30 – 10,90 грн./кг, але, за деякою інформацією, держрезерв може запропонувати цукор по 8 грн./кг.

Студентські реформи
Студенти зможуть качати права, пишуть «Вечірні Черкаси». У вищій школі тривають реформи. Так, набули чинності зміни до закону «Про вищу освіту», які дозволять студрадам брати участь у вирішенні важливих питань вишу. Також першо- і другокурсники зможуть здобути відразу дві вищі освіти. Тепер без згоди студентської ради керівництво вишів не зможе виселити студентів із гуртожитку, відрахувати тих, хто провинився. Зі студрадою також повинно узгоджуватися призначення заступника декана і проректора, які відповідають за роботу зі студентами.

Студентські реформи

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net