Театральний бум

Велика подія у мистецькому житті нашої області. 23 грудня в Черкаському академічному обласному музично-драматичному театрі відбудеться прем’єра опери Йоганна Штрауса «Циганський барон». Вистава йтиме лише один раз в Україні саме мовою оригіналу. Виконавці основних партій – кращі європейські співаки. В постановці братимуть участь не лише європейські режисери та актори, а й черкаські митці. Більше про сенсаційний проект – у наступних сюжетах.

Поки що на сцені завіса, а перед нею – основні організатори мистецького проекту. Продюсер Сергій Проскурня, виступаючи перед журналістами, стверджує, що оперета «Циганський барон» – це справді унікальна постановка. Кращі режисери, музиканти, танцюристи та співаки з Нідерландів, Австрії, Польщі, В’єтнаму та Бельгії на черкаській сцені.
Сергій Проскурня, керівник Міжнародного театрального проекту «Циганський барон»: «Ми не просто ставимо виставу. Ми високими засобами театрального мистецтва будемо втілювати задум великого Йоганна Штрауса».
Хоча в постановці оперети задіяні чимало черкаських артистів, сольні партії виконуватимуть європейські співаки. Іноземні митці прагнуть показати українському глядачеві нову і оригінальну постановку.
Пітер Кокс, музичний керівник проекту: «Це музика, яка йде від серця. Музика, яку можна проспівати, яку можна зіграти на скрипці. У ній є тепло».

Марк Крон, режисер проекту: «Ми хочемо, щоб п’єса була цікавою для людей старшого покоління. Тобто тих людей, які традиційно ходять до театру. І водночас, я б хотів, щоб молоді люди прийшли на виставу. Вона – модернова».
У міжнародному проекті беруть участь близько сотні людей. Крім митців, унікальною постановкою зацікавилась міська влада. Мер Сергій Одарич, який захоплюється мистецтвом та дбає про формування насиченого подіями культурного життя міста, допомагає з реквізитом, декораціями та костюмами.
Прем’єра вистави відбудеться 23 грудня, але вже за 10 днів можна буде придбати квиток в касі театру. Всі кошти від постановки підуть на закупівлю обладнання для обласної дитячої стоматологічної поліклініки.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net